Miasteczko "Dzień Dobry TVN" zawitało do Kościerzyny. Piękne emocje i spotkania 

Miasteczko "Dzień Dobry TVN" zawitało do Kościerzyny
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer wraz z ekipą "Dzień dobry TVN" zawitali do stolicy Kaszub, czyli Kościerzyny. Prowadzący program zostali niezwykle ciepło przyjęci przez jej mieszkańców. Oprócz rozmowy Małgorzata Ohme i Filip Chajzer mogli poznać tamtejsze zwyczaje.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer byli zachwycenie przywitaniem, jakie otrzymali od mieszkańców. Kościerzynianie chętnie podchodzili do prowadzących "Dzień Dobry TVN". Zagadywali, ale również i opowiadali o miejscowych tradycjach czy ciekawostkach.

Prowadzący "Dzień dobry TVN" zachwyceni przyjęciem przez mieszkańców Kościerzyny

Prowadzący poranny program zostali ciepło przyjęci przez mieszkańców stolicy Kaszub. W trakcie wydarzenia kościerzynianie oprócz rozmowy z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem mogli obejrzeć wiele różnych artystycznych przedsięwzięć.

"Ja jestem zachwycony. Czerpię energię od ludzi i to jest piękne, że ludzie, którzy do tej pory zapraszali nas do swoich domów, chwytając za pilota i naciskając guzik, teraz zapraszają nas do swoich domów fizycznie [...] Jeszcze ważniejsze jest to, że my możemy poznać naszych widzów" - powiedział w rozmowie z "Co za tydzień" prezenter. 

Swoich pozytywnych emocji w związku z ciepłym przyjęciem przez mieszkańców Kościerzyny nie kryła również Małgorzata Ohme.

"Pani przed chwilą powiedziała, aż mi jest głupio to powiedzieć, że my jesteśmy dla niej jak Seszele. Ja mówię, a co my jesteśmy tacy gorący? Akurat jest nam zimno trochę. Pani mówi, nie bo ja sobie nigdy nie wyobrażałam tego dotknąć. I to jest wzruszające, bo przecież o to chodzi, abyśmy byli blisko tych ludzi i pokazali im, że my jesteśmy tacy sami" - powiedziała rozbawiona sytuacją prezenterka.

Mieszkańcy Kościerzyny dzielili się swoimi historiami

Kościerzynianie chętnie dzielili się swoimi historiami z prowadzącymi "Dzień dobry TVN". O jednaj z nich opowiedział Filip Chajzer:

"Pan przed chwilą opowiadał o tym, że pod Kościerzyną jest muzeum, w którym jest najdłuższa deska na świecie! Deska... Jedna po prostu deska, która ma 40 metrów i 53 centymetry. Dla tych ludzie te małe piękne historie z ich lokalnych ojczyzn są turbo ważne. I my też chcemy być dla nich ważni i to pokazać całej Polsce" - dodał Flip Chajzer.

Miasteczko "Dzień dobry TVN" odwiedził również muzyk Marcin Wyrostek. Artysta był zachwycony panującą atmosferą. Muzyk dodatkowo dał występ.

"Kościerzyna akordeonem stoi. Tu jest muzeum akordeonu i mnóstwo akordeonów z całego świata. Spotykamy się również dzisiaj z Miłoszem Bahjonko, który zwyciężył "Mam Talent" i mamy w planie wspólny występ. Ja, Paweł i Miłosz" - powiedział artysta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

podziel się:

Pozostałe wiadomości