Paulina Smaszcz złożyła życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. "Życzę ci wielkiej miłości"

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz o wychowaniu synów
Źródło: MWMEDIA
Maciej Kurzajewski niedawno obchodził swoje 50. urodziny. W mediach pojawiły się dziesiątki spekulacji i komentarzy dotyczących jego wakacyjnych wojaży z Katarzyną Cichopek. Nie zabrakło też podsumowania zawodowych osiągnięć i zawirowań w życiu osobistym. Nikt jednak nie spodziewał się, że publicznie życzenia złoży mu także była żona - Paulina Smaszcz. "Jak zawsze z klasą" - czytamy w komentarzach.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski w 2020 roku ogłosili, że po 23 latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód. Z czasem w sprawie rozstania pojawiały się nowe fakty, a związek dziennikarza z Katarzyną Cichopek na kilka tygodni zawładnął polskimi mediami. Życzenia urodzinowe od Pauliny Smaszcz sprawiły, że byli małżonkowie zakończą medialną batalię? 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

40KONTRA20_AMIRA_ROZSTANIE
Amira z "40 kontra 20" o związku z Tomem. Dlaczego się rozstali?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Smaszcz złożyła życzenia urodzinowe Maciejowi Kurzajewskiemu

Paulina Smaszcz życzenia dla byłego męża zaczęła od informacji, że robi to publicznie, ponieważ nie ma możliwości skontaktowania się z nim w inny sposób. Oprócz długiego i treściwego posta na Instagramie dodała też kilka zdjęć z rodzinnego albumu. 

"Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50. otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie 'drugiej młodości', a ja nie wiem, czy to dla ciebie dobre, bo znam cię od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia, mając dokładnie tyle lat, ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50-latka. Paulina — szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera" - napisała. 

Paulina Smaszcz o rozstaniu i medialnej kłótni z Maciejem Kurzajewskim 

Paulina Smaszcz w niedawnym odcinku podcastu FemiTALK opowiedziała o hejcie i krytyce, z którymi mierzy się odkąd na jaw wyszedł związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Dziennikarka wyznała, że choć od niedawna przechodzi poważne leczenie onkologiczne i neurologiczne, ma zamiar walczyć o dobre imię swojej rodziny. 

"Na pytanie mojej mamy 'po co ci to?' odpowiadam: 'żeby pięknie i godnie leżeć w trumnie i żeby moi synowie, patrząc na mnie w trumnie, powiedzieli: to była matka!'. Nienawidzę głupoty, arogancji i tego, że jak ktoś ma pieniądze, to myśli, że jest lepszy od drugiego. Wobec takich osób jestem bezkompromisowa" - wyjaśniła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości