Wydarzenia

Paulina Krupińska na premierze filmu "Elvis". "Kojarzy mi się z rzeszą wiernych fanek"

Wydarzenia

Autor:
Dagmara
Olszewska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Paulina Krupińska o filmie "Elvis"

We wtorek 21 czerwca odbyła się uroczysta prapremiera filmu "Elvis".  Anna Pawelczyk-Bardyga rozmawiała z Pauliną Krupińską o filmie, Elvisie Presleyu oraz o tym, jak wielkie znaczenie odegrał w historii światowej muzyki. - Jeżeli ktoś uważa, że Elvis nie miał talentu, czy tworzył muzykę, która nie była bliska sercu danego odbiorcy, to jest mi w to ciężko uwierzyć" - powiedziała.

Film "Elvis" to amerykańsko-australijski dramat biograficzno-muzyczny z 2022 roku w reżyserii Baza Luhrmanna. W tytułową rolę wciela się Austin Butler, a u jego boku pojawią się takie gwiazdy jak Tom Hanks, Olivia DeJonge czy Luke Bracey. 

Paulina Krupińska o filmie "Elvis"

Paulina Krupińska w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, co kojarzy jej się z Elvisem Presleyem. Prezenterka wspomniała o kontrakcie w Tokio. To właśnie tam widziała jednych z jego najwierniejszych fanów.

- Przede wszystkim ogromną charyzmą, niepowtarzalnym poczuciem mody, ogromnym talentem, ale także wrażliwością. Kojarzy mi się też z Elvisami. Gdy byłam na kontrakcie w Tokio, to tam, w parku Yoyogi byli właśnie tańczący Elvisi, którzy wyglądali niemal identycznie jak on. Są jego wielkimi fanami i robią ogromne show przy wejściu do parku praktycznie codziennie. I właśnie przez to Elvis kojarzy mi się z fanami, którzy są całkowicie mu oddani. No i oczywiście kojarzy mi się z rzeszą wiernych fanek - powiedziała. 

Paulina Krupińska o Elvisie Presleyu

Elvis Presley był bezapelacyjnie utalentowanym muzykiem, ale także skandalistą. Ta niezwykle barwna postać zgromadziła na całym świecie miliony fanów. Mimo to są krytycy jego muzyki, twórczości i sposobu wyrażania siebie

- Uważam, że o osobach, których już z nami nie ma, które odeszły, nie wypada mówić źle. Nie wiem, jak można krytykować piosenki Elvisa Presleya. Popatrzmy na obecny rynek muzyczny, jest o wiele więcej kiczu, niż mogłoby się wydawać. Jeżeli ktoś uważa, że Elvis nie miał talentu, czy tworzył muzykę, która nie była bliska sercu danego odbiorcy, to jest mi w to ciężko uwierzyć. Myślę więc, że ja należę do fanów Elvisa Presleya - powiedziała Paulina Krupińska. 

Dziennikarka i prezenterka opowiedziała nam także, czy odnalazłaby się w kolorowych czasach młodości Elvisa Presleya. 

- Bardzo lubię kolor, chociaż może dzisiaj tego po mnie nie widać, bo jestem w bieli. Jak moje przyjaciółki przychodzą do mnie i otwierają moją szafę, to mówią, że to najbardziej kolorowa szafa ze wszystkich szaf, które widziały. Bardzo lubię kolory, więc w tym stylu, tamtych lat mogłabym się naprawdę bardzo dobrze odnaleźć - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości