Wydarzenia

Robert Gawliński na scenie z synem. Tak wyglądał jubileuszowy koncert zespołu Wilki

Wydarzenia

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
Co Za Tydzień TVN
Robert Gawliński wystąpił z synem Benjaminem

Za nami jubileuszowy koncert zespołu Wilki. Z tej okazji fani formacji mogli posłuchać najbardziej znane przeboje w nietypowych aranżacjach. Na scenie zaprezentował się Robert Gawliński w duecie z synem, a także razem ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi: Patrycją Markowską i raperem Smolastym.

Zespół Wilki zagrał wyjątkowy koncert w warszawskim teatrze Roma. Okazją do tego były 30. urodziny legendarnej polskiej formacji, a także premiera płyty "Wszyscy marzą o miłości". Tego wieczoru zaprezentowali się także lider grupy Robert Gawliński z synem Benjaminem. Na miejscu byliśmy z kamerami programu "Co Za Tydzień".

Robert Gawliński wystąpił na koncercie z synem. "Fajna zabawa"
Robert Gawliński wystąpił na koncercie z synem. "Fajna zabawa" Za nami jubileuszowy koncert zespołu Wilki. Z tej okazji fani formacji mogli posłuchać najbardziej znane przeboje w nietypowych aranżacjach.

Robert Gawliński i Smolasty o jubileuszowym koncercie zespołu Wilki

O tym niezapomnianym momencie opowiedział nam Robert Gawliński.

- Są goście, są fajne utwory, przedtem nagraliśmy duety, poznaliśmy się chwilę, pogadaliśmy. Myślę, że mamy ze sobą podobną wrażliwość. To będzie fajny rock'and'roll i fajna zabawa - mówił lider zespołu Wilki.

Zaproszenie przyjęły także inne, wielkie gwiazdy. Wśród nich Patrycja Markowska i raper Smolasty, którzy zaśpiewali utwory ze swoich solowych płyt w duecie z liderem Wilków.

- Z Robertem ma luzik totalny, jeśli chodzi o prywatną znajomość. Bardzo się lubimy, przynajmniej ja go lubię (śmiech). Zdarzyło nam się zrobić już kiedyś duet na mojej poprzedniej płycie, teraz ja zremiksowałem jego hit. Także nasz przelot, mimo że jesteśmy zupełnie z innych klimatów, jest bardzo dobry - mówił Smolasty.

Robert Gawliński wykonał słynną "Ukrę" z Patrycją Markowską i Smolastym

Robert Gawliński z Patrycją Markowską i Smolastym wykonał wspólnie "Urkę". Pomysł na taki finał narodził się spontanicznie.

- Przyjechałam na próby i było bardzo wesoło (śmiech). Robert poprosił, żebym zaśpiewała też z nimi "Urkę". Dowiedziałam się, że w tym utworze będzie także śpiewał Smolasty, więc bałam się, że będę pasować niczym kwiatek do kożucha. Robert miał jednak wizję, żebyśmy dali czadu i żeby to był dobry finał - mówiła Patrycja Markowska.

Co jeszcze działo się podczas jubileuszowego koncertu zespołu Wilki? O tym przekonasz się, oglądając wideo na górze strony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: Co Za Tydzień TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości