Wywiady

Barbara Kurdej-Szatan o tym, jak jej córka zareagowała na hejt wobec mamy. Poruszające słowa

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Barbara Kurdej-Szatan opowiada, jak jej córka radzi sobie z hejtem

Barbara Kurdej-Szatan spełnia się w nowej roli. Aktorka współprowadzi program o miłości. "Projekt Cupid" to dla niej nowe doświadczenie. Niestety gwiazda dobrze wie, że popularność nie zawsze idzie w parze z przychylnymi komentarzami. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, czy jej córka również była narażona na hejt.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej lubianych blondynek w Polsce. Popularność zapewniły jej role w filmach i serialach, a także kontrakty reklamowe. Artystka zawsze zabierała głos na tematy związane z polityką i społeczeństwem. Niestety doświadczyła na własnej skórze potężnej fali hejtu. Aktorka otrzymała wsparcie rodziny. Był przy niej mąż, ale jak całą sytuację przeżyła jej córka Hania?

Barbara Kurdej-Szatan chroni córkę przed hejtem. "Nie chcę obarczać jej swoimi problemami"

Zapytaliśmy aktorkę, czy w dobie mediów społecznościowych udało jej się uchronić swoje dziecko przed atakiem hejterów.

- Hania jest jeszcze mała i nie ma profilu na Instagramie, nie czyta artykułów. Jeśli używa telefonu, to ogląda jakieś bajki. Ale wiadomo, że dużo czuje. Natomiast to nie była pierwsza sytuacja, gdy zmagałam się z hejtem. Ona wie, że tak wygląda ten świat. Jest przejęta [...] Nie chcę jej obarczać swoimi problemami, bo ona jest bardzo wrażliwym i spostrzegawczym dzieckiem. Jednak jest też na tyle świadoma, aby nie martwić się tym aż tak bardzo [...] Zawsze mówiła mi: "Mamusiu kocham cię, będzie dobrze" - przyznała aktorka w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.

Barbara Kurdej-Szatan o córce i reakcji jej dziecka na hejt
Barbara Kurdej-Szatan o córce i reakcji jej dziecka na hejt Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Projekt Cupid". Barbara Kurdej-Szatan jako współprowadząca

"Projekt Cupid" to nowe randkowe show w telewizji, ale zupełnie inne niż wszystkie do tej pory. Bohaterowie szukają miłości i w każdym odcinku obalają mity na temat swoich przypadłości i codziennego życia. Wyjaśniają, jak trudno im odnaleźć się w społeczeństwie, które ocenia ich na każdym kroku. Uczestnicy show również pragną się zakochać, a w przyszłości założyć rodzinę.

Program prowadzi Przemysław Kossakowski w towarzystwie Barbary Kurdej-Szatan. Prezenter telewizyjny i aktorka mają za zadanie zorganizować swoim podopiecznym wymarzone randki i wspierać ich w szukaniu drugiej połówki. "Projekt Cupid" można oglądać co niedzielę o 22.05 w TTV. Odcinki show są dostępne również w serwisie Player.pl.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości