Małgorzata Ostrowska wyjawiła nam sekret swojej urody. Jej wygląd zachwyca fanów

Małgorzata Ostrowska
Małgorzata Ostrowska zdradza swój sposób na urodę
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Małgorzata Ostrowska to jedna z niewielu polskich artystek określanych mianem legendy polskiego rocka. W wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl piosenkarka wyznała, jaki jest jej skrywany do tej pory sekret urody.

Wiele artystek na przestrzeni lat decyduje się na dziesiątki zabiegów upiększających, chętnie korzysta z medycyny estetycznej i nie stroni od najdroższych na rynku kosmetyków. Tym bardziej zaskakujące okazały się słowa Małgorzaty Ostrowskiej, która przyznała, że korzysta wyłącznie z preparatów zrobionych własnoręcznie.

Małgorzata Ostrowska, jaki jest sekret jej urody?

 - Ja myślę, że pewna witalność - bo nie mogę powiedzieć młodość - zawsze płynie głównie z emocji, ze środka. To z pewnością najbardziej wpływa na postrzeganie. Oczywiście to nie jest tak, że tylko z powodu energii, którą w sobie noszę wyglądam tak, jak wyglądam. Używam całego mnóstwa kosmetyków i robię je sama. Od wielu lat używam tylko swoich kosmetyków - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Małgorzata Ostrowska.

Piosenkarka od początku swojej kariery lubiła się wyróżniać. Ekstrawaganckie stroje, wymyślna biżuteria i niespotykane dotąd fryzury. Wszystkie znaki charakterystyczne w połączniu z niebywałą charyzmą spowodowały, że od lat wizerunek Małgorzaty Ostrowskiej staje się kultowy.

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie.
Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Ostrowska zdradza recepturę własnych kosmetyków

- Nie jest prawdą, że są to naturalne kosmetyki tylko i wyłącznie bazujące na marchewce i rumianku, ale robię je własnoręcznie. Mogę wtedy je bardzo często zmieniać, mogę stosować to, co uważam, że aktualnie powinnam zastosować. Jest w tej chwili tak wielki dostęp, głównie dzięki Internetowi do najróżniejszych półproduktów kosmetycznych, że przy jakiejś tam niewielkiej, ale jednak wiedzy kosmetycznej, można to robić. I daje to ogromną frajdę - wyznała Małgorzata Ostrowska w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: Co za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości