Marta Wiśniewska o relacjach z Anią Świątczak i Polą Wiśniewską. "Taki kontakt trzeba sobie wypracować"

Marta Wiśniewska - kim jest?
Marta Wiśniewska - kim jest?
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Marta Wiśniewska była drugą żoną lidera Ich Troje, z którym ma dwoje dzieci. Nie tylko one pozostały w życiu tancerki po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Do rodziny wkraczały kolejne żony gwiazdora, a to nauczyło wszystkich współpracy dla dobra bliskich. Mandaryna opowiedziała o ich codzienności. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl, skomentowała relację z Anią Świątczak i Polą Wiśniewską.

Wszystkie śluby Michała Wiśniewskiego wzbudzały ogromne emocje. Jednak ten, który przeszedł do historii polskiego show-biznesu, był obserwowany przez miliony widzów i fanów w naszym kraju. Lider Ich Troje żenił się wtedy z Mandaryną. Uroczystość ślubna miała miejsce w Kirunie. Tancerka przyznała w programie Izabeli Janachowskiej, że był to dla niej niesamowity moment. Panna młoda była oszołomiona ołtarzem wykutym z lodu i całą oprawą wesela.

Małżeństwo z Michałem Wiśniewskim dobiegło końca, ale już na zawsze połączyły ich dzieci, syn Xavier i córka Fabienne. Para postanowiła utrzymywać poprawne relacje dla dobra całej rodziny. Kolejną żoną muzyka została Anna Świątczak, która również urodziła mu dwoje dzieci. Minęły lata, a Wiśniewski ma już piątą żonę - Polę Wiśniewską, z którą ma prawie rocznego syna Falco. Mandaryna opowiedziała, jak cała rodzina pracuje nad tym, aby się wzajemnie szanować i dbać o poprawne relacje.

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Wiśniewska o relacji z trzecią żoną Michała. Co połączyło ją z Anią Świątczak?

Michał Wiśniewski jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich jego partnerek, ale nie tylko on pracuje nad ich wzajemnymi relacjami. Mandaryna zdaje sobie sprawę z tego, że konflikty odbijają się na całej rodzinie, więc wie, że nie należy rozgrzebywać złych rzeczy.

- Uważam, że dobre relacje zbudowaliśmy razem. Zawdzięczamy je sobie samym, nie tylko Michałowi. On jest wspólnym podmiotem, który nas w pewnym momencie życia połączył, ale nie zmusza nas do jakichś znajomości. Ze wszystkich jego byłych żon, najbliżej mi jest do Ani. Patrzymy podobnie na wiele rzeczy, mamy podobne poczucie humoru. Utrzymujemy relację koleżeńską. Jestem też szczęśliwa, że Vivienne, córka Ani znalazła swoją drogę taneczną. Chodzi na zajęcia do mojej szkoły tańca i tam się rozwija. Jestem z tego bardzo dumna. Cieszę się, że nam zaufała i poszła drogą, którą wydeptała Fabienne i Xavier - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Tancerka podkreśliła, że przyjaźń to za duże słowo, jeśli chodzi o relację z Anią Świątczak, ale byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyła nić sympatii. Mogą też na siebie liczyć. Widują się raz w tygodniu, gdy Świątczak zawozi córkę na zajęcia taneczne.

- Nie potrzebujemy się często widywać, czy do siebie dzwonić, ale mamy stały kontakt. Gdyby, któraś z nas miała jakiś problem wychowawczy, to potrafiłybyśmy sobie pomóc, wesprzeć się nawzajem. Taki kontakt trzeba sobie wypracować. Były różne sytuacje, lepsze i gorsze. Nie rozpamiętuję przeszłości. Gdy nasze dzieci podrosły i zaczęły interesować się podobnymi rzeczami, to też miałyśmy więcej wspólnych tematów z Anią. Może sukcesem jest to, że przewijamy się przez swoje życie, ale dajemy sobie dużo swobody. Obracamy się też w swoich środowiskach. Nie jesteśmy cały czas razem - dodaje Marta Wiśniewska.

Piąta żona Michała Wiśniewskiego. Jak Mandaryna dogaduje się z Polą Wiśniewską?

Wraz z piątym małżeństwem, Michał Wiśniewski wprowadził do rodziny żonę Polę, ich małego synka Falco oraz czwórkę dzieci Poli. To kolejne wyzwanie. Jak Mandaryna dogaduje się z nową żoną byłego męża?

- Kibicuję im, ale nie uczestniczę w ich życiu. Zdarza się, że jestem u nich, czy oni do nas przyjeżdżają, ale to nie są zaciśnięte relacje. Darzymy się życzliwością. Nie mamy się o co kłócić. Widzę szczęście Michała - zapewnia.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości