Julia z "Top Model" o relacji z kobietą. Jej babcia poszła z tym do księdza. Co powiedział? [TYLKO U NAS]

Julia Sobczyńska z "Top Model" o reakcji rodziny na jej narzeczoną
Julia Sobczyńska z "Top Model" o reakcji rodziny na jej narzeczoną
Źródło: Instagram @julia__sobczynska
Julia Sobczyńska z 10. edycji "Top Model" jest w szczęśliwym związku z Judytą. Dziewczyny wymieniły się już pierścionkami zaręczynowymi i planują przyszłość. We wspólnej rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl zdradziły, gdzie się poznały. Julia opowiedziała o tym, jak zareagowali ich bliscy, gdy poznali prawdę na temat jej orientacji seksualnej. Babcia uczestniczki "Top Model" poszła z tym do księdza i zaskoczyła całą rodzinę swoją postawą!

Julia była jedną z faworytek 10. edycji programu "Top Model". Znalazła się w ścisłym finale, ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Jak sama przyznała — wygrała coś więcej, bo zdobyła miłość swojej ukochanej. Po finale wręczyła swojej dziewczynie pierścionek zaręczynowy. Ten moment zapamiętali wszyscy fani show. Gratulacji nie było końca, ale czy Julia i Judyta zawsze mogły liczyć na takie wsparcie, jak teraz?

Julia z "Top Model" o biseksualności i reakcji jej rodziny. "Myśleli, że mi przejdzie"

Julia i Judyta są biseksualne, tzn. czują pociąg zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. W przeszłości były w związkach z płcią przeciwną, ale teraz czują się spełnione u swojego boku. Poznały się na pewnej grupie w Internecie, która skupia głównie osoby nieheteronormatywne oraz wszystkich tych, którzy je wspierają.

- Mam wrażenie, że świadomość młodych ludzi jest coraz większa. Coraz więcej osób decyduje się na coming outy. Przez to nawet świadomość osób starszych się zwiększa. Ludzie, którzy zostali inaczej wychowani, starają się teraz nas zrozumieć, postawić w naszej sytuacji - wyjaśniła Julia w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.

Julia bała się reakcji swojej rodziny. Powiedziała o swojej orientacji seksualnej w wieku 17 lat. Uczestniczka 10. edycji "Top Model" przyznała, że jej rodzina miała na początku problem z zaakceptowaniem jej tożsamości. Opowiedziała o reakcji swojego taty.

- Myśleli, że mi przejdzie. Potem mówili, że mam z tego zrezygnować, potem temat ucichł. Gdy pojawiła się Judyta, już nie było odwrotu [...] Bałam się, że mój tata będzie miał jakieś problemy, bo on się najbardziej bał, żeby to wszystko wyszło. Trochę się wstydził przed rodziną. Ale w pewnym momencie to zaakceptował. Zauważył, że jeżeli on to akceptuje, to nikt do tego nic nie ma [...] Rodzinie zależy na tym, aby każdy z nas był szczęśliwy. Nawet moja ciocia zauważyła, że chyba wszyscy nas już akceptują i nie ma już problemu - zapewnia Julia.

W dalszej części artykułu niezwykła postawa babci Julii z "Top Model". Co powiedziała księdzu na temat swojej wnuczki? Czytaj dalej.

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Babcia uczestniczki rozmawiała z księdzem o orientacji seksualnej wnuczki

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Julia ma bliską więź ze swoją babcią, która mimo starszego wieku i katolickiego wychowania potrafiła zaakceptować to, kim jest jej wnuczka.

- Babcia bardzo mi pomogła. Obroniła mnie przed wszystkimi. Rozmawiała z siostrą mojej mamy i z dziadkiem. Ona nawet z księdzem o tym rozmawiała! Ksiądz powiedział, że jest bardzo wyrozumiałą babcią i mimo że Kościół tego nie pochwala, to on jest pod wrażeniem jej odwagi, że potrafiła mu o tym powiedzieć. Babcia powiedziała księdzu, że będzie mnie kochała i nic nie może z tym zrobić. Zależy jej na tym, abym była szczęśliwa i Bogu też chyba na tym zależy — dodała Julia w rozmowie z nami.

Babcia Julii z "Top Model" polubiła również jej narzeczoną. Przyjęła Judytę do rodziny i nazwała ją swoją drugą wnuczką. Starsza kobieta potrafiła przekonać do swojej racji również bardziej konserwatywną część rodziny.

- Moja babcia ma starszą siostrę, która ma już zaręczoną wnuczkę. Ciocia dziwiła się: jak to, że dziewczyny mogą być razem. Babcia powiedziała jej: ja wolę mieć dwie wnuczki niż nie mieć żadnej [...] O to właśnie chodzi. Rodzina, aby nie stracić relacji jest w stanie zaakceptować różne rzeczy - zapewnia uczestniczka "Top Model".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @julia__sobczynska

podziel się:

Pozostałe wiadomości