Małgorzata Ohme szczerze o walentynkowej aurze: Nie celebruję tego święta

Małgorzata Ohme na gali TVN 7
Małgorzata Ohme stanie do walki o milion
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Prowadząca Dzień Dobry TVN niedługo zawalczy o milion w programie "Milionerzy". Podczas nagrań do specjalnego, walentynkowego odcinka powiedziała nam, czy istnieje prezent idealny. Z jakiego sama ucieszyłaby się najbardziej?

Małgorzata Ohme w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła, jak prywatnie podchodzi do święta zakochanych. Celebracja idealna istnieje?

Małgorzata Ohme o walentynkach

Współprowadząca Dzień Dobry TVN wielokrotnie wypowiadała się na temat miłości, związków i rozstań. Podczas nagrań do walentynkowego, specjalnego odcinka "Milionerów" wyjawiła jednak, że sama święta zakochanych nie obchodzi. Zapytaliśmy ją, jak obdarować drugą osobę oraz czy istnieje "walentynkowy prezent idealny".

- Nie, według mnie nie. Ja nie celebruję tego święta, ale oczywiście nie mam nic przeciwko. Według mnie to jest dzień na to, by przypominać sobie o miłości. Żeby zastanowić się, czym jest dla mnie miłość. Zbudować jakąś wyjątkową intymną atmosferę ze swoim partnerem i celebrować chwile. Dla mnie najlepszym prezentem w życiu jest celebrowanie chwil, które mogę zapamiętać jako piękną, zachwycającą. Mogę być ich uczestnikiem tu na ziemi. I to są dla mnie najpiękniejsze zachwyty i prezenty - powiedziała w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

cztOHME_WALENTYNKI
Małgorzata Ohme w odcinku specjalnym "Milionerów"
Małgorzata Ohme będzie miała szansę na wygranie miliona złotych! Czy w "Milionerach" padnie główna nagroda?

"Milionerzy" odcinek specjalny

Małgorzata Ohme wraz z Filipem Chajzerem, swoim ekranowym partnerem wystąpią w specjalnym odcinku programu "Milionerzy". Wygrana kwota zostanie przeznaczona na szczytny cel - budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Udział w "Milionerach" będzie dla prowadzącej Dzień Dobry TVN debiutem. Jak sama twierdzi, doskonale zdaje sobie sprawę z jakości opieki psychologiczno-psychiatrycznej w Polsce, więc czuje dodatkową motywację do wygrania głównej nagrody.

- Problemy zaburzeń psychicznych, czy to, co szeroko rozumiemy jako problemy psychiatryczne, dotyczą w tej chwili co 10. dziecka w Polsce, czyli mówimy tu o około 700-800 tysiącach dzieci. (...)Wielokrotnie widziałem, jak problemy psychiczne muszą być leczone w szpitalu wysokospecjalistycznym, bo tylko tam, gdzie jest intensywna terapia, możliwość wykonania całodobowo tomografii, RTG, rezonansu, możemy postawić właściwe rozpoznanie. Jest wiele zaburzeń psychicznych, które maskują choroby organiczne i wtedy jest potrzebne przekierowanie tego pacjenta natychmiast do wysokospecjalistycznej opieki pediatrycznej - powiedział w rozmowie z Dzień Dobry TVN dr Marek Migdał, dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: fundacja.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości