Sylwia Graff z "Żon Miami" przedstawiła nowego partnera. "Testowałam go na różne sposoby"

Sylwia Graff, "Żony Miami"
Sylwia Graff
Źródło: TVN
Sylwia Graff to bohaterka programu "Żony Miami". Polka opowiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl o swoich początkach za oceanem oraz jednym z najważniejszych testów, które musiał zdać jej obecny partner. Wiemy, jak przebiegło pierwsze spotkanie syna Sylwii Graff z jej ukochanym.  

Sylwia Graff chętnie dzieli się z widzami i internautami częścią swojego luksusowego życia. Prywatne samoloty, najdroższe auta i członkostwo w prywatnym klubie golfowym, które kosztuje ponad milion dolarów rocznie — to jej codzienność. I choć jej życie z pozoru wygląda jak bajka, nie brak w nim stresu i rozterek, które ma każdy z nas. W rozmowie z Dagmarą Olszewską Sylwia Graff opowiedziała o początkach związku z jej tajemniczym parterem oraz poznaniu go ze swoim synem. 

Sylwia Graff - dziecko 

Sylwia Graff, zanim trafiła do Miami, świetnie radziła sobie w Polsce. Z wykształcenia jest prawnikiem, jednak ze względu na różnice w prawie polskim i amerykańskim, nie pracuje w zawodzie. Wraz ze swoim pierwszym mężem wyjechała do Londynu, gdzie oboje rozwijali się zawodowo. Wspólnie doczekali się synka, który obecnie ma 5 lat. Małżeństwo zdecydowało, że dobrym pomysłem będzie wyjazd do Miami. Niestety, ich związek nie przetrwał.  Sylwia Graff wielokrotnie zaznaczała, że początki w Miami nie należały do łatwych. Czuła się obco, nie miała wokół siebie najbliższych. Po rozwodzie potrzebowała czasu dla siebie. Jej znajomi po czasie zaaranżowali spotkanie z mężczyzną, który miał przypaść jej do gustu. Po rozmowach, spotkaniach i jak sama Sylwia Graff zaznacza, testach, mężczyzna okazał się godny poznania syna bohaterki programu "Żony Miami".

Sylwia Graff z "Żon Miami" wspomina jak wyglądało pierwsze spotkanie jej syna z nowym partnerem
Bohaterka programu "Żony Miami" opowiedziała jak wspomina pierwsze wspólne chwile z nowym partnerem i swoim synkiem
Źródło: Bohaterka "Żon Miami" opowiedziała szczegóły pierwszego spotkania syna z nowym partnerem

Sylwia Graff przedstawiła dziecku swojego nowego partnera

W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl Sylwia Graff opowiedziała, jak wspomina moment, w którym dwóch najuważniejszych mężczyzn w jej życiu w końcu się poznało.  - To było bardzo naturalne, bo poszliśmy wszyscy do kina. Mój partner widział mojego syna na zdjęciach, na FaceTime. Bardzo długo z tym zwlekałam i potem byłam w szoku, że poszło to aż tak gładko. Wszystko poszło świetnie. Mój partner ma bardzo dobrą rękę do dzieci. Ja mu ufam. Świetnie się razem bawią. Ich spotkanie było największym wyznacznikiem, czy zda test. Chociaż to był jeden z wielu testów, bo testowałam go na różne sposoby. No i ten zdał. I to śpiewająco. 

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości