Wywiady

Sylwia Graff z "Żon Miami" o rozwodzie i nowej miłości. "Pomyślałam, że to następny bajkopisarz"

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Uczestniczka show "Żony Miami" opowiedziała o życiu po rozwodzie i nowym związku

Opływają w luksusach, uczestniczą w imprezach z celebrytami, piją szampana, kiedy tylko mają na to ochotę. Jednak życie prywatne bohaterek "Żon Miami" nie zawsze jest usłane różami. Sylwia Graff coś o tym wie. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o nowej miłości i życiu po rozwodzie. 

Sylwia Graff podążyła do Miami za miłością. Znajomi poznali ją z jej przyszłym mężem. Owocem ich związku jest kilkuletni syn, który jest oczkiem w głowie bohaterki show. Małżeństwo Sylwii Graff zakończyło się rozwodem, ale "żona Miami" otworzyła swoje serce na nową miłość.

"Żony Miami". Sylwia Graff o nowej miłości. Jak ułożyła sobie życie po rozwodzie?

Piękna blondynka z Miami w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o tym, w jaki sposób poznała swojego nowego partnera. W telewizyjnym show nie obserwujemy ich wspólnego życia. Partner Sylwii Graff często wyjeżdża służbowo, ale wynagradza ukochanej swoją nieobecność, rozpieszczając ją na każdym kroku.

- To było tak, że nasi wspólni znajomi stwierdzili, że będziemy dla siebie świetni. Zaplanowali to dla nas i przyciągnęli nas w to samo miejsce. Tylko on był o tym uprzedzony, ja nie byłam, no i powiedziałam "ok". Nie byłam jakoś bardzo pod wrażeniem, bo było duże zainteresowanie. Wtedy było dużo mężczyzn, którzy wiedzieli, że jestem singielką i chcieli się ze mną spotykać. Ja wtedy nie chciałam. Byłam przyzwyczajona do tego, że dostaję duże zainteresowanie, ale byłam zamknięta na sprawy uczuciowe po moim rozwodzie. Musiałam trochę zaleczyć swoje rany. Pomyślałam, że to jest następny bajkopisarz, który po prostu się mnie uczepi i to będzie następne rozczarowanie. Tak do tego podchodziłam, więc nie miałam żadnych oczekiwań i go olewałam na początku. I chyba to zadziałało. No bo on sobie mnie ubzdurał od pierwszego spotkania, był bardzo konsekwentny i sobie troszeczkę wychodził mnie — wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff o nowej miłości Źródło: Co za Tydzień

Sylwia Graff z "Żon Miami". Relacja z synkiem

Sylwia Graff myśli przede wszystkim o swoim synku. Nie mogła zdecydować się na nowy związek, jeśli jej partner nie zaakceptowałby jej dziecka.

- Musiał zasłużyć, zapracować na to. Ja jestem na trochę innym etapie życia. Mam dziecko, mam obowiązki, byłam w życiu na pewnym poziomie, więc bardzo rozważnie dobieram sobie ludzi, którzy są wokół mnie. Nie byłam zdesperowana na to, żeby z kimś być po to, żeby być. Bo mnie mój syn w zupełności wystarcza. Ale zasłużył i codziennie mi udowadnia, że to był dobry wybór - zwierzyła się w rozmowie.

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości