Co Za Tydzień

Co za Tydzień: Alicja Bachleda Curuś i Mikołaj Roznerski o filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Co Za Tydzień

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
Co za Tydzień
Alicja Bachleda Curuś i Mikołaj Roznerski na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Premiera nowego odcinka "Co za Tydzień" już za nami, ale najciekawsze fragmenty możecie obejrzeć online. Premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to jeden z wielu wątków poruszonych w naszym programie. Możecie śledzić go w każdą niedzielę na antenie TVN oraz w Playerze.

Ekipa "Co za Tydzień" pojawiła się na premierze komedii romantycznej "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Aktorzy zachęcali widzów do obejrzenia filmu, który dotyczy związków i stawiania czoła kolejnym problemom w relacjach z drugim człowiekiem.

Zobacz, co nowego w "Co za Tydzień"

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", w którym w głównych rolach zobaczymy m.in. Alicję Bachledę-Curuś i Mikołaja Roznerskiego. W rozmowie z "Co za Tydzień" Alicja Bachleda-Curuś powiedziała:

- W tym filmie mamy kilku bohaterów, mężczyzn, z innego środowiska, z innymi kłopotami i każdy też dowiaduje się czegoś o sobie. Tworzą relacje damsko-męskie i też przyjacielskie. Myślę, że ten film pokaże tych mężczyzn takich przełamanych, bardziej skomplikowanych, prawdziwych, niż nam się mogło wydawać — powiedziała aktorka.

Zobacz wideo:

Co Za Tydzień. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Aktorzy na premierze
Co Za Tydzień. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Aktorzy na premierze Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mikołaj Roznerski dodał:

- Mój bohater walczy o niezależność. My mężczyźni chcielibyśmy być przytulani, ale też być jaskiniowcami i umieć polować. Chcielibyśmy, żeby kobiety były od nas trochę zależne, ale też chcemy być od nich zależni — powiedział.

Na premierze filmu pojawił się również Maciej Zakościelny. Aktor przekonuje, że w filmie jest kilka sytuacji, w których możemy zobaczyć samych siebie i spojrzeć na swoje związki, być może również coś w nich ulepszyć.

- Wojny to nie spowoduje w związkach, ale może doprowadzić do pewnych dyskusji - zachęcił do seansu aktor.

Program "Co Za Tydzień" zobaczycie w każdą niedzielę o godz. 12:05 na antenie TVN. Odcinki są również dostępne w Playerze.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: Co za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: ADRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości