Co 16 czerwca w "Co Za Tydzień"? Uroczysta premiera serwisu Max, wizyta na planie "Lady Love"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" będziemy z kamerami na premierze platformy streamingowej Max. Ekipa Oliviera Janiaka była także na planie nowego serialu "Lady Love" oraz na spotkaniu prasowym z gwiazdami serialu "Skazana". W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 16 czerwca o 11.40 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt2104_kamienica (1)
Justyna Sieńczyłło wspomina Emiliana Kamińskiego
Źródło: "Co Za Tydzień"

Premiera platformy streamingowej Max

Na uroczystej premierze nowej platformy streamingowej Max w Warszawie pojawiła się plejada gwiazd i mnóstwo zaproszonych gości. Hasło nowego serwisu brzmi- "Tu jest co oglądać". Katarzyna Nosowska z okazji premiery platformy Max skomponowała specjalny utwór, który goście mogli usłyszeć w wykonaniu artystki. W serwisie nie zabraknie m.in. dobrych polskich filmów dokumentalnych takich jak "Hope" Martyny Wojciechowskiej.

Zobacz wywiady z gwiazdami i relację z premiery w naszym programie.

Wizyta na planie serialu "Lady Love"

Platforma streamingowa Max przygotowuje polski serial rozgrywający się w świecie branży filmów dla dorosłych. Projekt nosi tytuł "Lady Love", a w tytułowej roli wystąpiła Anna Szymańczyk. Ten serial jest kręcony między innymi w Klasztorze Cystersów w Lubiążu. Będzie to opowieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym. Twórcy przeniosą nas do szarych lat PRL – u kontrastujących z magią i możliwościami dawnych Niemiec Zachodnich. 

Zobaczcie relację z wizyty na planie serialu w programie "Co Za Tydzień".

Rozmowy z gwiazdami serialu "Skazana"

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na spotkaniu prasowym z gwiazdami serialu "Skazana". Ostatnie dwa odcinki będą dostępne 21. i 28 czerwca na platformie Max. Jak swoją przygodę z produkcją podsumowały Agata Kulesza czy Aleksandra Adamska? Zobaczcie relację z wydarzenia w niedzielnym wydaniu programu "Co Za Tydzień".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości