Maciej Zakościelny zaskakuje wyznaniem. Opowiedział o uzależnieniu

Maciej Zakościelny
Maciej Zakościelny
Źródło: MWMEDIA
Maciej Zakościelny udzielił niedawno nowego wywiadu. Gwiazdor podczas rozmowy otworzył się na kwestie prywatne i wyjawił, co jest dla niego najbardziej uzależniające. Odpowiedź z pewnością wielu zaskoczy.

Maciej Zakościelny to znany polski aktor. Jego rola Marka Brodeckiego w serialu "Kryminalni" zapisała się w pamięci wielu widzów. Po tym sukcesie, aktor dostał możliwość zagrania głównej roli w filmie "Tylko mnie kochaj", gdzie wcielił się w rolę atrakcyjnego architekta Michała.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KRUPA_CZT_PROBLEMY
Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Maciej Zakościelny o uzależnieniu

Maciej Zakościelny w niedawnym wywiadzie zaskoczył fanów swoją szczerością. Poruszył intymny temat, mówiąc o osobistym problemie, który niedawno u siebie zauważył. W szczerej rozmowie z Odetą Moro aktor przyznał się do uzależnienia od nieumiejętności odpoczynku.

"Ja cały czas coś robię. Cały czas muszę coś robić. To jest chyba uzależniające. Wczoraj sobie zdałem sprawę, że nie umiem odpoczywać - wyznał z rozbrajającą szczerością

Maciej Zakościelny przy okazji został też zapytany o inną kwestię, a mianowicie o to, czy kiedykolwiek uczestniczył w bójce. Jak się okazuje gwiazdor i takie doświadczenia ma na koncie. Aktor przyznał, że przez jego charakter nieraz zdarzyło mu się być zaczepionym na ulicy.

"Wiadomo, że tak. Ja chyba taki miałem charakter. Wydaje mi się, że wszystko we mnie aż kipiało i to wkurzało innych ludzi, wszędzie mnie było dużo. Chyba to prowokowało inne osoby, żeby mnie zaczepiać" - powiedział.

Maciej Zakościelny podał ofiarą oszustwa

Maciej Zakościelny wyznał w sieci, że został poinformowany przez jednego z jego wiernych fanów o istnieniu fałszywego konta, które podszywa się pod niego. To nie jest pierwszy raz, kiedy coś takiego się zdarza, ale tym razem sytuacja zdaje się być szczególnie frustrująca. Fan, który nawiązał kontakt z fałszywym profilem, dostał odpowiedź, która wyglądała na wygenerowaną przez bota.

"Zaleciłem jednemu z członków mojego zespołu, aby stworzył to prywatne konto, tak aby mógł komunikować się z moimi fanami bezpośrednio, dowiedzieć się, co sądzą o mojej pracy, co również wpływa na moją karierę" - brzmiała odpowiedź rzekomego Macieja Zakościelnego na pytanie o samopoczucie.

Aktor szybko uciął spekulacje na temat autentyczności konta, potwierdzając, że jest ono fałszywe oraz zwracając uwagę na podobne przypadki, które miały miejsce w przeszłości "To fejkowe (nie pierwsze takie) konto. Dziękuję wam za czujność" - odpowiedział Maciej Zakościelny, informując swoich fanów o niebezpieczeństwie.

Ktoś podszył się pod Macieja Zakościelnego
Ktoś podszył się pod Macieja Zakościelnego
Źródło: Inastagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości