Co 28 stycznia w "Co Za Tydzień"? Kulisy programu "MasterChef. Nastolatki", wizyta na planie filmu "Kulej"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" m.in. kulisy programu "MasterChef. Nastolatki" i wizyta na planie filmu "Kulej". W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 28 stycznia o 13.05 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Premiera sztuki "[Things We Do for] LOVE". Sceną 6. Piętra zawładnęła nieprzewidywalna miłość
Źródło: "Co za Tydzień"

"MasterChef. Nastolatki" - nowy program TVN

"MasterChef" to najpopularniejszy program kulinarny w Polsce. Tym razem o prestiżowy tytuł zawalczą nastolatki. Uczestników będzie wspierał bloger i autor książek kulinarnych Michał "Rozkoszny" Korkosz. Więcej na temat nowego programu dowiecie się w nowym odcinku magazynu "Co Za Tydzień". Zobaczcie jaką rolę będą pełnić Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak oraz Michel Moran.

Michał "Rozkoszny" Korkosz
Michał "Rozkoszny" Korkosz
Źródło: TVN

Benefis Wiktora Zborowskiego

Wiktor Zborowski obchodził 50-lecie bogatej i różnorodnej pracy artystycznej wśród przyjaciół i gości. Joanna Kulig wspólnie z siostrą Justyną Schneider zaśpiewały dla jubilata. Wiktora Zborowskiego docenił także Minister Kultury, przyznając mu złoty medal Gloria Artis. Zobaczcie relację z benefisu w naszym programie!

"Dom Otwarty" w Teatrze Polskim

Na scenie Teatru Polskiego w Warszawie polecamy klasykę w najlepszym wydaniu. "Dom otwarty" Michała Bałuckiego wyreżyserowała Krystyna Janda. Na scenie zobaczymy ponad dwudziestoosobowy zespół aktorski kilku pokoleń. Premierą "Domu Otwartego" Teatr Polski w Warszawie świętuje 111. rocznicę tej sceny.

Na planie filmu "Kulej"

Powstaje film o najlepszym polskim bokserze Jerzym Kuleju. Klimat lat. 60. XX wieku został pieczołowicie odtworzony przez twórców, co zobaczyliśmy na planie podczas nagrań jednej z walk. W roli głównej Tomasz Włosok. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na planie filmu i rozmawiała z twórcami. Premiera filmu o Jerzym Kuleju jesienią tego roku.

Tomasz Włosok
Tomasz Włosok
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości