TVN po raz ósmy gra z WOŚP. Transmisja, relacje ze sztabów, najciekawsze aukcje – co jeszcze nas czeka?

TVN po raz ósmy gra z WOŚP
Źródło: TVN
TVN Warner Bros. Discovery jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już ósmy rok. 28 stycznia telewizje TVN, TVN24 i TTV oraz player.pl od samego rana będą relacjonować przebieg 32. Finału WOŚP. Dziennikarze połączą się ze sztabami w Polsce i na świecie, a wśród gości pojawią się eksperci oraz znani i lubiani, którzy opowiedzą o aukcjach.

Telewizja TVN od początku istnienia gorąco wspierała i relacjonowała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co roku aukcje wystawiane przez nasze gwiazdy cieszą się dużą popularnością. Tylko w zeszłym roku udało się zebrać blisko pół miliona złotych. W tym roku 32. Finał WOŚP pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!" dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.  

"Nowa aparatura jest niezbędna do badania pacjentów po przebytym covidzie. Wiemy, co mamy kupić. Jeżeli zbierzemy tyle pieniędzy, ile udało nam się zebrać podczas ostatniego Finału, czyli prawie ćwierć miliarda złotych, pomożemy wszystkim. Dziękujemy, że od tylu lat TVN podtrzymuje i dzieli tę niesamowitą radość bycia z nami. Pamiętajmy, że gramy wszyscy dla wszystkich" – powiedział Jerzy Owsiak.

WOŚP na antenie TVN, TVN24, TTV oraz w Playerze

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można śledzić na kanałach należących do grupy Warner Bros. Discovery. Oto harmonogram transmisji.

 • Dokładnie o 8.25 w ostatnią niedzielę stycznia, w "Dzień Dobry TVN" Jurek Owsiak oficjalnie ogłosi rozpoczęcie 32. Finału WOŚP.
  • Aż trzy anteny – TVN, TVN24, TTV oraz Player (bez opłat) będą transmitowały najważniejsze wydarzenia z tego dnia, w tym światełko do nieba, zbiórki, atmosferę w sztabach i wieczorny koncert po godzinie 20.00. W programach gościć będziemy ekspertów, lekarzy oraz gwiazdy, które od lat grają z Orkiestrą. Będziemy śledzić aukcje i najważniejsze licytacje.
   • W głównym wydaniu "Faktów" o 19.00 połączymy się z Jurkiem Owsiakiem, który opowie o przebiegu Finału, a potem w "Faktach po Faktach" z Lidią Owsiak.
    • O 21. 15 przeniesiemy się do studia WOŚP, gdzie Jurek Owsiak podsumuje dotychczasową kwotę zbiórki.

     "Nasze serca zawsze są otwarte na pomaganie, chcemy dzielić się dobrem. Jurek Owsiak i jego orkiestra to prawdziwy fenomen, który nie tylko pomaga, ale także jednoczy miliony ludzi i czyni ten świat po prostu lepszym. WOŚP zawsze może na nas liczyć, tak było w ostatnich latach i tak będzie do końca świata i jeden dzień dłużej. Liczymy, że i w tym roku zostanie pobity rekord zebranych środków, dzięki czemu uda się skuteczniej pomóc tym, którzy zmagają się ze skutkami pandemii COVID-19"– powiedziała Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

     Gwiazdy TVN wspierają WOŚP

     TVN już ósmy rok jest głównym partnerem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu anteny są w większości poświęcone WOŚP, a dziennikarze i prowadzący wystawiają na licytacje różne aktywności, interesujące przedmioty czy spotkania.

     Wśród nich jest m.in. dzień w sejmie z reporterką "Faktów" Arletą Zalewską, kostiumy głównych bohaterek serialu "Skazana", wspólne gotowanie z Joanną Krupą, wizyta na planie "Dzień Dobry TVN", walizka Martyny Wojciechowskiej, z którą podróżowała na krańce świata (wraz ze spotkaniem z Martyną) czy Dzień z Martą Kuligowską w redakcji TVN24 "Polska i świat".

     Niezwykłe licytacje na WOŚP dla kinomanów

     Grupa Warner Bros. Discovery wystawiła także na aukcję WOŚP nietuzinkowe atrakcje dla kinomanów. Pierwsza to wyjazd, który na pewno zainteresuje fanów Harry’ego Pottera. Zwycięzca aukcji poleci na kilka dni z 3 osobami towarzyszącymi do Londynu, gdzie zwiedzą studia filmowe tej uwielbianej serii.

     Druga oferta to prywatny seans jednego z kultowych filmów produkcji Warner Brothers. Wygrany będzie mógł wybrać z biblioteki WB jeden tytuł, którego pokaz odbędzie się w sali kinowej. Sala pomieści 49 osób, a gości zaprasza zwycięzca.

     Na aukcję wystawiono także dwa zaproszenia na uroczystą premierę wyczekiwanej drugiej części oscarowej "Diuny".

     Pod tymi linkami znajdziecie inne ciekawe aukcje WOŚP 2024:

     Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

     Czytaj też:

     Autor: Kamila Jamrożek

     Źródło zdjęcia głównego: TVN

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości