Co 4 lutego w "Co Za Tydzień"? Relacja z 32. Finału WOŚP oraz kulisy spektaklu "Nienasyceni"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" m.in. relacja z 32. Finału WOŚP oraz kulisy spektaklu "Nienasyceni". W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 4 lutego o 12.35 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Premiera sztuki "[Things We Do for] LOVE". Sceną 6. Piętra zawładnęła nieprzewidywalna miłość
Źródło: "Co za Tydzień"

Relacja z 32. Finału WOŚP

175 mln 426 tys. 813 zł — taką kwotą zakończył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Został tym samym pobity kolejny rekord. A to dzięki zaangażowaniu ponad 120 tysięcy wolontariuszy, setek artystów, gwiazd i sponsorów. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była w sercu warszawskiego finału na błoniach Stadionu Narodowego i rozmawiała z gośćmi.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, a tegoroczne hasło brzmiało: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!".

"Nienasyceni" w Garnizonie Sztuki

W warszawskim teatrze Garnizon Sztuki ekipa programu "Co Za Tydzień" uczestniczyła w ostatnich przygotowaniach do premiery spektaklu "Nienasyceni". Poprzez historie bohaterów będzie okazja, by skonfrontować bliskie wielu widzom przeżycia. W niedzielnym odcinku rozmowy z gwiazdami przedstawienia Magdaleną Lamparską, Maciejem Zakościelnym i Vanessą Aleksander. Premiera sztuki 8 lutego w Garnizonie Sztuki w Warszawie.

Projekt Zima w Wiśle

Województwo śląskie to moc atrakcji turystycznych, dlatego tegoroczną edycję Projektu Zima rozpoczęliśmy od Wisły, która przygotowała dla narciarzy szeroki wachlarz możliwości. W programie "Co Za Tydzień" sprawdzisz, jakie atrakcje turystyczne oferuje miasto Wisła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości