Szymon Hołownia ma wpływ na syna Katarzyny Zdanowicz. Zaskakujące wyznanie dziennikarki

Katarzyna Zdanowicz o Szymonie Hołowni
Katarzyna Zdanowicz o Szymonie Hołowni
Źródło: MW MEDIA
Katarzyna Zdanowicz w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że jej trzynastoletni syn bardzo inspiruje się Szymonem Hołownią i już zaczął interesować się polityką. Czy pójdzie w jego ślady? Zobaczcie sami.

Szymon Hołownia cieszy się olbrzymią popularnością nie od dziś, jednak od kiedy został Marszałkiem Sejmu, polityką zaczęło się interesować wiele młodych osób. Wcześniej obrady Sejmu nie interesowały aż tak bardzo nastolatków i osób powyżej 20. roku życia, jednak teraz są one emitowane nawet w kinach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natalia Niemen
Jacy rodzice, takie dzieci? 14. Natalia Niemen o ojcu, dzieciach, aferze "sprzątaczki" i synu Edyty Górniak. "Mnie się to nie podoba"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Katarzyny Zdanowicz pójdzie w ślady Szymona Hołowni?

Wiele osób polubiło Szymona Hołownię za celne riposty, często zabawny i młodzieżowy język, a także za jego uwagi wygłaszane podczas obrad. Wiele znanych kanałów w mediach społecznościowych pokazywało fragmenty obrad, a internauci z zaciekawieniem śledzili kolejne spotkania naszych polityków.

Teraz Katarzyna Zdanowicz w rozmowie z Plotkiem wyznała, że jej trzynastoletni syn jest zachwycony Szymonem Hołownią i dzięki niemu zaczął interesować się polityką.

"Spowodował, że obrady Sejmu oglądają się po prostu jak szalone. Mam syna, który ma lat trzynaście i sam włącza obrady. To nie jest oczywiście odosobniony przypadek, bo w jego klasie też dzieciaki się interesują tym, co się dzieje w polskiej polityce. To jest fantastyczne, bo młodzież, czyli przyszli wyborcy, próbują nadążać za zmianami, które się dzieją. I zaczyna się interesować Polską, naszym społeczeństwem obywatelskim, co powinno tylko nas cieszyć" - powiedziała dziennikarka.

Jak się okazuje, syn Katarzyny Zdanowicz nie od dziś interesuje się życiem politycznym. Kiedy miał zaledwie 6 lat nie chciał chodzić do szkoły, ponieważ jego znajomi nie wiedzieli kim jest Donald Trump.

"Pamiętam, gdy mój syn w wieku sześciu lat poszedł do szkoły i później stwierdził, że nie chce do tej szkoły chodzić, bo dzieci nie wiedzą, kto to jest Donald Trump. Dziecko trochę skażone informacjami, ma trochę inny ogląd tego świata. Ma to swoje plusy i minusy, ale bardzo mnie to cieszy, że zadaje pytania i jest żądny wiedzy" - dodała.

Szymon Hołownia świętował rocznicę ślubu

Szymon Hołownia już kilka lat temu porzucił show-biznes i poświęcił się polityce. Mimo że dziś jest Marszałkiem Sejmu, to nadal chroni życie prywatne i dozuje informacje związane z jego rodziną, które pojawiają się w mediach. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i miał ku temu wyjątkowy powód.

Kilka dni temu Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska świętowali ósmą rocznicę ślubu. Z tej okazji Marszałek Sejmu pokazał na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z małżonką i napisał:

"To już 8 lat, jak nie mamy szczęścia w losowaniu… Dziękuję, kochanie" - czytamy.

Przypomnijmy, że Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska poznali się w 2014 r. na lotnisku wojskowym, bowiem żona byłego prowadzącego "Mam talent!" jest pilotem myśliwca MiG-29 w stopniu porucznika w Siłach Powietrznych RP. Uczucie między nimi narodziło się bardzo szybko. 

Para pobrała się po dwóch latach znajomości w Rzymie. Małżeństwo doczekało się dwóch córek — Marii i Elżbiety.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości