Co Za Tydzień

Co 4 września na antenie "Co za tydzień"? Kulisy imprezy ramówkowej TVN i festiwalu w Sopocie

Co Za Tydzień

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. kulisy imprezy ramówkowej TVN i walki o Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 4 września o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Impreza ramówkowa TVN

Prezentacja programów i seriali, a także możliwość porozmawiania na żywo z dziennikarzami, aktorami i prowadzącymi programy przyciągnęła na konferencję ramówkową kilkuset gości. Ekipa programu "Co Za Tydzień" także była obecna na wydarzeniu. Rozmawiała m.in. z nową parą prowadzących "Dzień Dobry TVN" Małgorzatą Rozenek - Majdan i Krzysztofem Skórzyńskim oraz gwiazdami filmu "Herkules"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Walka o Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie

Na Top of the Top Sopot Festiwal w Operze Leśnej zabrzmiały największe przeboje, nie mogło zabraknąć również premier. Dla artystów festiwal to czas wymagający maksymalnej formy, ale dający też satysfakcję i radość. Tradycją sopockiego festiwalu jest konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika. W tym roku zwyciężył Michał Szpak. Co powiedział ekipie programu "Co Za Tydzień"?

"Arii di potenza - happening opery, polityki i mody z Gosią Baczyńską

Reżyser Krystian Lada zaprosił do współpracy Gosię Baczyńską i powstał niezwykły happening łączący: operę, modę i politykę. Co artystka powiedziała o udziale w tym projekcie? "Aria di potenza" Krystiana Lady to koprodukcja stołecznego Teatru Studio i Festiwalu Kunstfest Weimar.

Wizyta w Muzeum Memów

Festiwal i otwarte przy tej okazji Muzeum Memów są dowodem na to, jaką siłą i antidotum może być śmiech. Zwłaszcza kiedy organizatorzy dbają o wysoki poziom żartu. Jeżeli ktoś ma ochotę, żeby się pośmiać i poznać muzeum nieco inne niż wszystkie - zapraszamy do Płocka do połowy listopada.

Rozmowa z bohaterami serialu "Papiery na szczęście"

W programie "Co Za Tydzień" spotkanie z bohaterami serialu "Papiery na szczęście". Z aktorami rozmawialiśmy podczas sesji w Krakowie, która będzie promować nowy sezon. Jakie wyzwania i przeszkody staną na drodze Marty i Adama? Zamieszanie w życiu głównych bohaterów dodatkowo spotęguje nowy bohater, grany przez Przemysława Cypryańskiego. Co powiedział o swojej roli?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości