Trzecia płyta Sebastiana Fabijańskiego - "R.A.P. – Rymowana Anatomia Prawdy"

Trzecia płyta Sebastiana Fabijańskiego
Trzecia płyta Sebastiana Fabijańskiego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Sebastian jako młody chłopak marzył o tym, że będzie aktorem i zagra w najlepszych filmach. Udało mu się. A kiedy już wystąpił w "Kamerdynerze", "Legionach", "Mowie Ptaków" i wielu innych produkcjach wrócił do rapu.

Nie interesuje go ten dzisiejszy, mainstreamowy, pełen produkcyjnych sztuczek rap, robiony dla pieniędzy, ale ten prawdziwy: surowy, oparty na bębnach rap, który mówi, jak jest. Tak powstał "R.A.P - Rymowana Anatomia Prawdy".

"R.A.P. – Rymowana Anatomia Prawdy" - debiutanci album Skandalu

Sebastian Fabijański to prawdziwy człowiek renesansu — osiągnął sukces jako aktor, malarz a teraz również i jako raper. Fabijański wychowywał się na rapie, który do tej pory gra mu w duszy. Po sukcesach aktorskich postanowił na jakiś czas zrezygnować z planów filmowych na rzecz studia nagrań, które stworzył we własnej piwnicy.

W ciągu zaledwie roku pojawi się trzeci album z muzyką Fabijańskiego. Tym razem do współpracy zaprosił on pochodzącego z Bydgoszczy rapera - Młody Jimm i producent Amek. Wspólnie tworzą grupę "Skandal" i nie mają zamiaru iść na żadne kompromisy.

"Nie interesują mnie zasady rynku"

W rozmowie z Olivierem Janiakiem Fabijański zdradził, jak wyglądał proces powstawania płyty.

- Nie interesują mnie zasady rynku, dlatego też założyłem swoją wytwórnię. (...) To jest płyta zrobiona przeze mnie, Młodego Jimm'a - rapera z Bydgoszczy. Kluczową postacią jest Amek, chłopak, który zrobił bity — powiedział.

Piwnica w domu Sebastiana Fabijańskiego stała się studiem i przestrzenią do spotkań z kumplami. W takiej luźnej atmosferze powstawała debiutancka płyta „R.A.P. – Rymowana Anatomia Prawdy”, której premiera już 21 maja.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości