Céline Dion pożegnała bliską osobę. Opublikowała poruszający wpis

Céline Dion
Céline Dion
Źródło: Getty Images
Céline Dion zamieściła w sieci emocjonalny wpis. Gwiazda pożegnała w nim ważną dla niej osobę. Warto dodać, że nie jest to pierwsza strata kogoś bliskiego, której artystka doświadczyła w ostatnich latach.

Céline Dion to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na świecie. Jej talent, ponadczasowe przeboje oraz emocjonalne teksty piosenek przyniosły jej globalne uznanie i szerokie grono oddanych fanów. Gwiazda jest również znana ze swojego zaangażowania w działania charytatywne, a prywatnie jest matką trzech synów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia Nieścior zdradziła, czy zamierza wrócić na wybieg. Odniosła się do słów Anji Rubik
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Céline Dion o pożegnała przyjaciela

Dla Céline Dion ostatnie lata nie były zbyt łaskawe. Gwiazda kilka lat temu pochowała ukochanego męża René Angélila, a niedługo później zmarł brat artystki — Daniel Dion, który podobnie jak małżonek zmagał się z chorobą nowotworową. Na tym jednak nie zakończyły się przykre wydarzenia w życiu wokalistki.

Kilka miesięcy temu gwiazda podzieliła się z fanami swoją diagnozą. Okazało się, że artystka cierpi na zespół sztywności uogólnionej — rzadkie neurologiczne schorzenie, które na pewien czas wyłączyło ją z normalnej pracy artystycznej. Teraz gdy wydawało się, że artystka najgorsze ma już za sobą, spadł na nią kolejny cios.

Céline Dion  właśnie podzieliła się za pomocą kont w mediach społecznościowych smutną wiadomością, W swoim wpisie artystka pożegnała bliskiego przyjaciela, Jean-Pierre'a Ferlanda, który był poetą i autorem wielu przebojów, w tym tych należących do wokalistki.

"Jean-Pierre Ferland był francusko-kanadyjskim poetą i autorem tekstów piosenek, showmanem i prowadzącym telewizję, prawdziwym dżentelmenem, który kochał kobiety i pisał im piosenki. Dwie z nich zostały napisane dla mnie, tworząc między nami silną więź. Tutaj oddaję hołd jego odejściu, używając słów z tych utworów. Spoczywaj w pokoju drogi przyjacielu, na zawsze pozostaniesz w moim sercu..." - napisała artystka.

Céline Dion walczy z ciężką chorobą

Céline Dion kilka miesięcy podzieliła się z fanami swoją diagnozą. Pomimo rozpoczętego leczenia stan zdrowia artystki był na tyle poważny, że ta była zmuszona odwołać swoje koncertowe zobowiązania. Gwiazda nie kryła emocji, kiedy musiała podzielić się tą informacją ze swoimi fanami.

"Bardzo mi przykro, że po raz kolejny was rozczarowuję. Pracuję bardzo ciężko, aby odzyskać siły, ale koncertowanie jest dla mnie niezwykle trudne. Nie byłoby w porządku, gdybym ponownie przełożyła koncerty, choć łamie mi to serce. Lepiej, żebyśmy odwołali wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa do powrotu na scenę. Chcę, żebyście wiedzieli, że się nie poddaję... i że przede wszystkim nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę" - wyznała w swojej odezwie do fanów. Niedługo potem o stanie zdrowia gwiazdy wypowiedziała się jej siostra Claudette. "Nie przestała pracować, odkąd skończyła 12 lat. Jest otoczona przez specjalistów. Jestem przekonana, że życie odwdzięczy się za jej ofiarność. Jest niezwykle inteligentną, hojną, utalentowaną i zakochaną w życiu kobietą" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości