Powstała książka o Jadze Hupało. "Mam wielkie szczęście spotykać cudownych ludzi"

Na premierze pojawiły się kamery Co Za Tydzień
Powstała książka o Jadze Hupało
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Olivier Janiak i kamery magazynu "Co Za Tydzień" byli obecni na premierze książki o Jadze Hupało. Autorką pozycji o znanej w świecie gwiazd kreatorce fryzur została Kazimiera Szczuka. - Jest mistrzynią w otwieraniu ludzkich serc — powiedziała w rozmowie z nami bohaterka książki.

Jaga Hupało to jedna z najbardziej znanych polskich kreatorek fryzur, która zawodu uczyła się od najlepszych w tym fachu z całego świata. Od ponad 20 lat prowadzi własny salon w Warszawie, a jej klientkami są największe gwiazdy. Z usług Jagi Hupało korzystają między innymi Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura oraz Piotr Rubik. Kreatorka wielokrotnie tworzyła także wymagające peruki do najbardziej znanych oper, a jej osiągnięcia były szeroko komentowane i doceniane. Teraz Jaga Hupało doczekała się książki.

Za nami uroczysta premiera książki o Jadze Hupało

Jaga Hupało może być przykładem dla wielu osób, jak podążać za swoimi marzeniami i konsekwentną pracą osiągać cel. "Lady Baba Jaga" to powieść o znanej kreatorce fryzur autorstwa Kazimiery Szczuki. Niedawno odbyła się uroczysta premiera pozycji.

- To "polish dream" samorealizacji. Opowieść o naszym pokoleniu, jak zmienialiśmy Polskę. W tej publikacji są wypowiedzi ludzi, którzy tworzyli modę, a modą dawała nam energię do życia i barwy — mówiła w rozmowie z Olivierem Janiakiem Jaga Hupało.

Wyjaśniła także, skąd wziął się pomysł na publikację.

- Mam wielkie szczęście spotykać cudownych ludzi. Zostałam zaproszona do tego przez wydawnictwo Rebis i Grażynę Szponder. Czułam się zaopiekowana i powierzyłam im swoją historię - wyjaśniła.

CZT_27
Powstała książka o Jadze Hupało. "Mam wielkie szczęście spotykać cudowanych ludzi"
Oliwier Janiak i kamery Co Za Tydzień zjawili się na uroczystej premierze książki o Jadze Hupało. Bohaterka publikacji nie ukrywała wzruszenia.

Jaga Hupało o Kazimierze Szczuce: Jest mistrzynią w otwieraniu ludzkich serc 

Jaga Hupało nie ukrywała, że cieszy się, że to właśnie Kazimiera Szczuka jest autorką książki.

- Kazimiera jest mistrzynią w otwieraniu ludzkich serc. Opowiedziałyśmy sobie mnóstwo ciekawych rzeczy, a ona to spisała. Przeprowadziła też wywiady ze wspaniałymi gośćmi, między innymi Olgą Tokarczuk, Gosią Baczyńską, Marcinem Tyszką i innymi, którzy zaczynali w tym samym czasie - opowiadała.

Olivier Janiak zapytał Jagę Hupało o to, co jej fani znajdą w dedykowanej jej pozycji.

- To są po prostu wspomnienia ludzi, których ja poznałam i spotkaliśmy się w różnych działaniach. Można przeczytać wypowiedzi wielkich osobowości, zobaczyć przepiękne zdjęcia, przejść przez ponad 20 lat historii Polski, tej najładniejszej - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości