"Creed 3" w kinach już w marcu. Zobacz oficjalny zwiastun filmu!

"Creed 3"
"Creed 3" - Michael B. Jordan w roli głównej
Źródło: HBO
"Creed 3" to najnowsza odsłona spin-offu serii "Rocky". Tym razem na ekranie nie zobaczymy już Rocky'ego Balboa, którego grał Sylvester Stallone. Finałowy zwiastun zapowiada jednak równie wielkie emocje, co w poprzednich filmach.

"Creed 3" już niebawem pojawi się na ekranach kin. W roli głównej zobaczymy po raz kolejny Michaela B. Jordana, który tym razem debiutuje także jako reżyser.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Creed 3" – pierwszy zwiastun

"Creed 3" – o czym jest film?

Fabuła trzeciej części filmu "Creed" skupia się na losach głównego bohatera granego przez Michaela B. Jordana. Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed odnosi same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Tymczasem wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa i dawne złote dziecko boksu, Damian. Po odbyciu kary wieloletniego pozbawienia wolności, Damian pała chęcią spróbowania sił w ringu. Starcie dawnych przyjaciół jest więcej niż tylko pojedynkiem. W celu wyrównania dawnych rachunków Adonis musi postawić na szali swoją przyszłość. Damian zaś nie ma nic do stracenia.

"Creed 3" – obsada i twórcy

"Creed 3" jest debiutem reżyserskim Michaela B. Jordana. Za scenariusz do filmu odpowiadają Keenan Coogler i Zach Baylin. Główną rolę Adonisa Creeda zagra Michael B. Jordan, a w jego przeciwnika Damiana wcieli się Jonathan Majors. W obsadzie powraca Tessa Thompson. W produkcji wystąpią także m.in. Wood Harris, Florian Munteanu, Mila Kent i Phylicia Rashad. Zdjęcia do filmu nakręcono w Atlancie w stanie Georgia w USA. Okres zdjęciowy trwał od stycznia do 6 kwietnia 2022 roku.

Zobacz galerię zdjęć:

"Creed 3"  – zdjęcia i plakat filmu
"Creed 3"
"Creed 3"
C3_18091_R
"Creed 3"  
+3
Zobacz galerię

"Creed 3" – kiedy premiera? Zwiastun

"Creed 3" będzie miał premierę w polskich kinach 3 marca 2023 roku. Finałowy zwiastun zapowiada wielkie emocje i pokazuje nowe sceny z bokserskich walk. Sam Jordan mówił, że inspirował się przy ich kręceniu... japońskim anime.

Zobacz zwiastun filmu "Creed 3":

"Creed 3" – oficjalny zwiastun

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

podziel się:

Pozostałe wiadomości