Magdalena Boczarska w objęciach przystojnego obcokrajowca. Kiedy w kinach "Heaven in Hell"?

Magdalena Boczarska po 12. latach ponownie wcieli się w rolę Różyczki
Magdalena Boczarska po 12. latach ponownie wcieli się w rolę Różyczki
Źródło: "Co Za Tydzień"
"Heaven in Hell" już niedługo wchodzi do kin. To opowieść o dość nietuzinkowej parze kochanków. Czy młody bóg rodem z wielkiego ekranu i dojrzała kobieta "po przejściach" są w stanie stworzyć udany związek?

Magdalena Boczarska i Simone Susinna w najnowszej kinowej produkcji. Romans zostanie oddany publiczności zaraz przed Walentynkami, a producent obiecuje historię miłości, której jeszcze nie było. Cała opowieść przeplatana jest pięknymi morskimi widokami. "Heaven in Hell" zostało bowiem nakręcone na Helu.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem wideo.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Źródło: "Co Za Tydzień"

"Heaven in Hell" - fabuła nowego filmu z Magdaleną Boczarską

Została sama ze zranionym sercem. Choć nie chce tego do końca przyznać, bliskości i czułości potrzebuje niczym powietrza. Czy abstrakcyjnie przystojny facet może zaspokoić te pragnienia? Nawet jeśli dzieli ich 15 lat różnicy?

Wiek to nie jest jedyna przeszkoda dla Olgi i Maksa. Ona ma ugruntowaną pozycję biznesową i społeczną, a w dodatku jest matką dorosłej córki. On nie przejmuje się jutrem i czerpie z życia garściami. Spotkali się przypadkiem, a okoliczności zmuszą ich do przypuszczenia, że być może byli sobie pisani. Wstyd Olgi pomieszany z poczuciem obowiązku względem córki spotka się z niewystarczającą już beztroską chęcią stworzenia przez Maksa prawdziwego związku.

Heaven in hell" - kolejny romans twórców "365 dni"

Jeśli powyższy opis może kojarzyć się klimatem z istniejącą już produkcją, to nie może być to nic innego, jak seria "365 dni". Porównanie, o którym jeszcze przed premierą huczy w sieci jest o tyle trafne, że za nową produkcję odpowiadają właśnie twórcy filmu "365 dni". Równie mocne sceny, ale zupełnie inna historia - taki był plan na nowy kinowy hit.

Magda Boczarska przyjęła główną rolę w filmie. Razem z filmowym partnerem promują film z dużym zaangażowaniem. Aktorka wstawiła na swój profil na Instagramie specjalne zaproszenie do obejrzenia romansu w Walentynki.

Wśród obsady zobaczymy też między innymi Sebastiana Fabijańskiego, Katarzynę Sawczuk i Janusza Chabiora. Czy film okaże się kinowym hitem przekonamy się niebawem. Premiera "Heaven in Hell" już 10.02.2023.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości