"John Wick 4" – jest oficjalny zwiastun filmu. Twórcy puszczają oko do fanów

Autor:
Kamila
Jamrożek
"John Wick 4" – Keanu Reeves powraca

Już niedługo w kinach pojawi się czwarta część przygód Johna Wicka. Kolejny film z Keanu Reevesem w roli głównej ma być najdłuższym z serii. Widzowie obejrzą 2 godziny i 49 minut akcji. Dostaliśmy już przedsmak tego, co wydarzy się na ekranie. Tak wygląda zwiastun filmu!

"John Wick 4" to wysokobudżetowy film, który jak zwykle zapewni fanom filmów akcji niesamowitą rozrywkę. Zwiastun zapowiada wciągająca historię i sceny akcji na najwyższym poziomie. Na końcu widzów czeka słodka niespodzianka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"The Last of Us" w HBO Max - relacja z polskiej premiery serialu oraz rozmowy z twórcami i aktorami
"The Last of Us" w HBO Max - relacja z polskiej premiery serialu oraz rozmowy z twórcami i aktorami Źródło: "Co Za Tydzień"

"John Wick 4" – o czym jest film?

John Wick jest legendarnym płatnym zabójcą. Dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci zaszył się we własnym domu, przeżywał żałobę i opiekował się zostawionym przez ukochaną psem. Syn rosyjskiego mafiosa odebrał mu jednak ostatnią pamiątkę po żonie, a Johna Wicka owładnęła chęć zemsty. Przestępczy świat na wieść o tym, że wrócił do gry, zamarł w przerażeniu. Nagroda za jego głowę jest bardzo wysoka.

Szczegóły fabuły "Johna Wicka 4" nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że bohater na kilku kontynentach będzie walczył z organizacją zwaną High Table. Zdjęcia realizowane były w Berlinie, Paryżu, Nowym Jorku oraz w Japonii. W filmie będą pokazane konsekwencje decyzji podjętych przez bohatera w trzeciej części sagi.

Do tej pory doczekaliśmy się trzech części przygód Johna Wicka, które zarobiły na całym świecie blisko 600 milionów dolarów. Twórcy idą za ciosem i wkrótce do kin trafi czwarta część serii. Trwają też prace nad spin-offem cyklu, czyli "Balleriną" z Aną de Armas w tytułowej roli.

"John Wick 4" – kiedy premiera? Zwiastun

Keanu Reevesa w roli Johna Wicka możemy zobaczyć w czwartej części przygód bohatera, która do kin trafi 24 marca 2023 roku. Obok Keanu Reevesa wystąpią m.in. Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Lance Reddick oraz Ian McShane. Film reżyseruje Chad Stahelski. Głównym scenarzystą został Mike Finch.

W sieci pojawiła się finalna wersja trailera do filmu. Widzimy na nim rewelacyjnie nakręcone sceny akcji, ale show kradnie postać, która pojawia się na końcu. Johna Wicka z opresji ratuje... pies. To zapewne nawiązanie do pierwszej części filmu. Główny bohater wrócił bowiem do swojego "fachu" po tym, jak zamordowano jego psa.

Zobacz zwiastun filmu "John Wick 4":

Filmy z Johnem Wickiem – gdzie obejrzeć?

Wszystkie trzy filmy z serii "John Wick" obejrzymy w serwisie player.pl. Na platofmie znajdziemy też inne produkcje z Keanu Reevesem w roli głównej m.in. wszystkie części "Matrixa", "Skok Henry'ego" czy "Constantine".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości