10-letni syn Bena Afflecka spowodował stłuczkę. Jak zareagował tata?

Syn Bena Afflecka spowodował stłuczkę
Syn Bena Afflecka spowodował stłuczkę
Źródło: Getty Images
Ben Affleck zabrał rodzinę na niedzielną wycieczkę do luksusowej wypożyczalni samochodów. Wszystko przebiegało zgodnie z planem aż do momentu, w którym za kierownicą żółtego Lamborghini zasiadł 10-letni syn aktora Samuel Garner Affleck.

Jennifer Lopez i Ben Affleck od 2021 roku znowu są razem. Wokalistka i aktor tworzą patchworkową rodzinę, wspólnie dbają o dzieci z poprzednich związków.

Syn Bena Afflecka spowodował stłuczkę

Ben Affleck wraz z Jennifer Lopez i synem Samuelem Garnerem Affleckiem udali się do luksusowej wypożyczalni samochodów w Beverly Hills. Rodzina oglądała auta, zatrzymując się przy żółtym Lamborghini. Ben Affleck pozwolił synowi zasiąść na miejscu kierowcy. Szybko tego pożałował. Silnik auta albo został włączony wcześniej przez aktora, albo zrobił to 10-latek - trudno stwierdzić. Na nieszczęście gwiazd, całe zajście zostało sfilmowane. Na nagraniu widzimy, jak chwilę po zajęciu miejsca przez dziecko, żółte Lamborghini nagle się cofa, zderzając się ze stojącym za nim białym samochodem marki BMW.

Pracownik luksusowej wypożyczalni szybko podbiega do aut i sprawdza, jak duże szkoły poczynił 10-latek. Wskazuje aktorowi, by ten podszedł i zobaczył, co zdziałał jego syn. Mimo że auta ewidentnie zaliczyły bliskie spotkanie, konsekwencje nie mogły być zbyt duże. Rodzina spędziła w wypożyczalni jeszcze chwilę, a obserwatorzy nie dostrzegli na ich twarzach nadmiernej trwogi. Właściciel i pracownik zrobili sobie z gwiazdami pamiątkowe zdjęcie, po czym Ben Affleck, Jennifer Lopez i syn Afflecka odjechali.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z całego zdarzenia.

Tabloid TMZ skontaktował się z pracownikiem luksusowej wypożyczalni. Mężczyzna zapewnił, że to nie był wypadek - samochody stały za blisko siebie i to był główny powód całej tej sytuacji. Natomiast pełnomocnik aktora poinformował, że nie doszło do żadnych szkód. Tym razem 10-letniemu Samuelowi Garnerowi Affleckowi się upiekło.

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ben Affleck - kariera, życie prywatne

Ben Affleck jest amerykańskim aktorem i reżyserem, laureatem najcenniejszych nagród filmowych - Oscara oraz Złotych Globów. O aktorstwie marzył od dzieciństwa. Zadebiutował w 1981 roku w filmie "The Dark End of the Street" - miał wówczas zaledwie 9 lat. Sławę przyniósł mu "Buntownik z wyboru", w którym nie tylko zagrał, ale również był współautorem scenariusza. Choć aktor ma na swoim koncie liczne role doceniane przez krytyków, zdarzały mu się kiepskie angaże. Za główną rolę w filmie "Daredevil" otrzymał Złotą Malinę - antynagrodę filmową.

Największe zainteresowanie wzbudziła relacja aktora z wokalistką Jennifer Lopez. Para po raz pierwszy spotykała się w 2002 roku i z miejsca została okrzyknięta najgorętszą w Hollywood. Jennifer Lopez i Ben Affleck planowali nawet stanąć na ślubnym kobiercu, ale chwilę przed ważnym dniem ceremonia została odwołana. W międzyczasie aktor wziął ślub z Jennifer Garner, z którą doczekał się dwóch córek: starszej Violet Anne i młodszej Seraphin Rose Elizabeth oraz syna Samuela Garnera. W październiku 2018 roku para się rozwiodła. Od 2021 roku Ben Affleck ponownie spotyka się z Jennifer Lopez.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: TMZ

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości