Gwiazdy

Monika Richardson nie jest już dziennikarką. Kategorycznie zrywa z przeszłością

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Monika Richardson nie jest już dziennikarką

Monika Richardson zdecydowała się na szczere wyznanie. Prezenterka raz na zawsze odcięła się od dotychczas wykonywanego zawodu. "Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielką i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką" - stwierdziła Monika Richardson.

Monika Richardson jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z obserwatorami szczegółami swojego życia zawodowego i prywatnego. Prezenterka znana jest z wypowiedzi, które w trafny, acz często bezpośredni sposób opisują rzeczywistość panującą w kraju nad Wisłą. Niedawno zabrała głos w sprawie szalejącej inflacji, a z jej słowami zgodziłby się niejeden Polak. Tym razem Monika Richardson zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojej kariery.

Monika Richardson kończy z dziennikarstwem

Monika Richardson jest prezenterką, która ma na swoim koncie prowadzenie i autorstwo kilku programów telewizyjnych. Jakiś czas temu porzuciła jednak swój długoletni romans z telewizją, by rozwijać się jako bizneswomen. Teraz postanowiła raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Na swoim koncie na Instagramie zamieściła szczery wpis, w którym wyznała, co było powodem tak kategorycznego przedstawienia faktów:

"Nie jestem już dziennikarką. Pomyślałam, że muszę to powiedzieć, bo wciąż zgłaszają się do mnie ludzie, prosząc o interwencję w tej, czy innej sprawie, albo zarzucając mi, że głośno wyrażam swoje poglądy, czego dziennikarzowi robić nie wolno. Otóż nie jestem już dziennikarką. Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielką i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką" - napisała.

Monika Richardson podkreśliła, że żadne z użytych przez nią określeń jej nie urąga. Na zdjęciu prezenterka stoi z kieliszkiem musującego trunku na pokazie filmowym, który odbył się w jej szkole językowej.

"Życzę Wam wszystkim cudownego lata. Nasz kraj zasługuje na lepszych liderów" - dodała.

Monika Miller o dziadku Leszku Millerze
Monika Miller o dziadku Leszku Millerze Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson partner. Wszystkie związki Moniki Richardson

Monika Richardson trzykrotnie wychodziła za mąż. W 1995 roku poślubiła amerykańskiego dziennikarza i podróżnika Willa Richardsona, z którym rozstała się po 5 latach. Niedługo po rozwodzie, w 2001 roku wyszła za Szkota, byłego pilota brytyjskich sił powietrznych RAF, Jamiego Malcolma. Owocem drugiego małżeństwa są dzieci - starszy syn Tomasz David oraz młodsza córka Zofia. Para rozstała się w 2012 roku. Trzecie małżeństwo, z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, było szeroko komentowane w mediach, toteż wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną. Od 2021 roku partnerem Moniki Richardson jest biznesmen Konrad Wojterkowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości