Małgorzata Heretyk urodziła. Ernest Musiał opublikował pierwsze zdjęcie dziecka

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał
Gwiazdorzy "19+" zostali rodzicami
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zostali rodzicami. Gwiazdorzy serialu "19+" podzielili się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para doczekała się córki.

19+. Małgorzata Heretyk urodziła

Radosną nowinę przekazał Ernest Musiał. Para poznała się na planie serialu "19+", a dwa lata temu, w tajemnicy przed fanami, wzięła ślub. W lutym małżonkowie poinformowali fanów, że spodziewają się dziecka. Od tamtego momentu w mediach społecznościowych publikowali liczne zdjęcia, dokumentujące coraz pokaźniejszy ciążowy brzuszek. Aż do 24 lipca! W niedzielny poranek na świat przyszła córka pary, czym Ernest Musiał pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

"24 Lipca! 5:30! 51 cm szczęścia! Nasz największy skarb! Kochamy Cię mała" - napisał pod zdjęciem z porodówki.

CZTTVN7_MUSIALLONG
"19+" Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Jakimi będą rodzicami?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

19+. Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał

Para poznała się na planie "19+". W serialu Małgorzata Heretyk wcielała się w rolę Melanii Trzeciak, głównej bohaterki. Produkcja emitowana była na antenie stacji TVN7 przez 6 lat! Ostatni odcinek swoją premierę miał w maju br. Praca na planie "19+" otworzyła Małgorzacie Heretyk i Ernestowi Musiałowi drogę do szklanego ekranu. Para wzięła udział w programie "Ameryka Express", w którym fani mogli śledzić relację zakochanych. Poza karierą aktorzy zyskali przede wszystkim miłość. W 2019 roku para się zaręczyła, a rok później stanęła na ślubnym kobiercu. W jednym z wywiadów przyznali, że starali się o dziecko dwa lata, a Małgorzata Heretyk ma za sobą trudne doświadczenia związane z poronieniem.

"Cieszymy się, że nam się udało. To będzie świadome zakładanie rodziny. Każdy tydzień to jest pielęgnowanie tego stanu, celebrujemy to" - przyznała aktorka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości