Edyta Pazura pokazała rodziców. "Obchodzą złote gody"

Edyta Pazura pokazała rodziców
Edyta Pazura pokazała rodziców
Źródło: MWMEDIA
Edyta Pazura pochwaliła się uroczym zdjęciem ze swoimi rodzicami. Napisała o nich wzruszające słowa z okazji ich złotych godów. Żona Cezarego Pazury opisała swoje relacje z mamą i tatą. Łączy ich silna więź. Rodzice mogą być wzorem dla jej małżeństwa z aktorem. Niedawno sama świętowała ważną rocznicę ślubu.

Rocznica ślubu to wydarzenie skłaniające do podsumowań i przemyśleń. Edyta Pazura wykorzystała święto swoich rodziców do tego, aby wyznać, za co jest im wdzięczna i opisać swoją relację z nimi. Fani mogli zobaczyć, jak wygląda jej mama i tata.

Edyta Pazura pokazała rodziców. To dla nich ważny moment

Rocznice ślubu mają swoje szczególne nazwy. Odnoszą się do symboli. Pierwsza rocznica nazywana jest papierową ze względu na delikatną więź, jaka tworzy się po pierwszym roku razem. Papier symbolizuje akt małżeństwa. Drogocenne kamienie w nazwach rocznic ślubu zaczynają się dopiero po 13 latach małżeństwa. Im dłuższy staż, tym szlachetniejsza rocznica. Rodzice Edyty Pazury przeżyli razem 50 lat — dlatego obchodzą złote gody.

Żona Cezarego Pazury wyznała, ile znaczą dla niej rodzice.

To wspaniali ludzie i wielkim zaszczytem jest dzielić z nimi życie. Moi pierwsi, najlepsi przyjaciele. Sto lat
- tak podpisała zdjęcie na Instagramie.

W opisie zostawiła jeszcze słowa, które głosił Matthew Jacobson.

"Za każdym małym dzieckiem, które wierzy w siebie, stoi rodzic, który uwierzył pierwszy" - przeczytaliśmy.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Edyta i Cezary Pazurowie są 13 lat po ślubie. Jak teraz spędzają rocznice?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Jak już wspominaliśmy, po 13 latach małżeństwa nazwy rocznic kojarzą się z drogocennymi kamieniami. Edyta i Cezary Pazurowie muszą poczekać jeszcze rok, aby świętować rocznicę o nazwie kość słoniowa. 1 maja obchodzili właśnie tę 13-stą, koronkową. Z tej okazji oboje udostępnili w sieci swoje wspólne zdjęcia. Cezary Pazura przypomniał, jak wyglądali w dniu ślubu, a jego wybranka pokazała współczesny obraz ich małżeństwa.

"Starzeję się. Kiedyś w naszą rocznicę zrobiłabym taką imprezę, że łuna świetlna rozciągałaby się na pół Warszawy. Dzisiaj? Herbatka, wieś, kominek, ciepełko, kołderka i film. Ewentualnie w ramach dodatkowego relaksu zabiorę zaraz plecak i pójdę w teren robić zdjęcia. Zapytałam Czarka, co chciałby na rocznicę ślubu, a on na to: 'Gdybyś mnie kochała, tak jak kibice kochają Legię, to spałbym spokojnie'" - napisała Edyta Pazura.

Z kolei Cezary Pazura na swoim profilu na Instagramie wyznał żonie miłość. Przypomniał fanom, po jakim czasie od poznania zdecydował się na ślub.

"13 lat temu powiedzieliśmy sobie 'tak', po dwóch latach 'chodzenia'. I powiem Wam (między nami), to był najlepszy wybór w kosmosie. Kocham ją nad życie. Moją żonę! Edytko, wszystkiego najlepszego! Niech miłość nas nie opuszcza na krok" - oznajmił aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości