Gwiazdy

Gwiazdy

Aktorka Anne Heche uległa wypadkowi. W piątek 5 sierpnia 53-letnia gwiazda jechała samochodem przez osiedle domków jednorodzinnych. Nagle zboczyła z trasy i uderzyła w jeden z budynków. Przekazano nowe informacje dotyczące stanu Anne Heche, a także ujawniono szczegóły zdarzenia.

Jan Kliment to tancerz pochodzący z Czech, który z powodzeniem robi ogromną karierę w Polsce od 2009 r. Występował w kilku popularnych produkcjach telewizyjnych, a dziś zasiada w jury najpopularniejszego programu talent show, czyli "Mam talent". Kim jest ten niezwykle uroczy i uśmiechnięty 48-latek?

Anna Czartoryska-Niemczycka odpowiedziała na prośbę obserwatorów i opublikowała zdjęcie z prywatnego, domowego archiwum. Zaprezentowała jedną z najbliższych sobie osób, która na co dzień stroni od blasku fleszy. "Czekam na więcej takich zdjęć. Czy Pani brat da zaprosić się na kawę?" - czytamy pod jednym z postów aktorki.

Oliwia Bieniuk jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 250 tys. internautów. Córka Anny Przybylskiej publikuje w sieci odważne zdjęcia, efekty pracy w modelingu, a także informacje z życia prywatnego. Niedawno podzieliła się z fanami wiadomością, którą otrzymała jej babcia. Nadana została przez wielbiciela Oliwii Bieniuk, 34-letniego mężczyznę.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od dziesięciu lat. Dziennikarka pokazała zdjęcia z randki z mężem. Cieszyła się, że znaleźli w końcu czas dla siebie. Oboje są zabiegani i okazuje się, że rzadko mają okazję być w tym samym czasie w jednym mieście. Tym razem udało im się nadrobić zaległości. Zobaczcie, jak małżonkowie spędzali razem czas.