Gwiazdy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski należy do grona gwiazd, które chętnie i aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Lider Ich Troje wykorzystuje je nie tylko do kontaktu z fanami, ale także do wspominania, gratulowania i dzielenia się szczęśliwymi chwilami. Niedawno Michał Wiśniewski złożył życzenia swojej aktualnej żonie. Co na to Pola Wiśniewska?

#COZAKOBIETA! Aktorstwo dało jej szansę, by wyjść z cienia, mimo że wcale nie czuła się źle w drugim szeregu. Dziś z jej doświadczenia i wiedzy korzystają kolejne pokolenia polskich aktorów. Pokazała, że życie nie kończy się po "60" i że seks nie jest tylko dla młodych. A historia miłości, którą napisała wspólnie z mężem, mimo że mogłaby wydawać się po prostu zwyczajna, roztopi serca pokryte nawet najgrubszą warstwa lodu. O aktorstwie, kobietach, związku na odległość, zaręczynach, ślubie i córce z Dorotą Kolak rozmawia Aleksandra Głowińska.

Marcela Leszczak niedawno razem z Miśkiem Koterskim i ich synem Fryderykiem wylecieli na wakacje do Turcji. W międzyczasie okazało się, że celebrytka jest przeziębiona, a infekcja w ostatnich dniach nasilała się. Teraz narzeczona aktora poinformowała, że musiała przerwać wygrzewanie się na plaży i pojechać do szpitala.

Za nami jubileuszowa 15. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera. Krakowskie święto kina powróciło po dwuletniej przerwie, ku uciesze wszystkich pasjonatów. W programie festiwalu znalazło się nie tylko rozdanie nagród, ale także liczne warsztaty, spotkania i koncerty. Czas podsumować Mastercard OFF Camera 2022.

Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o podziale obowiązków w jej domu. Aktorka, która jest bardzo zapracowana, zapewniła, że częścią z nich dzieli się ze swoim mężem, Januszem Józefowiczem. Reżyser odrabia z ich córką lekcje, a czasem nawet poda zupę dla całej rodziny. - To się zmieniło na przestrzeni czasu - zapewniła.

Mandaryna i Anna Świątczak były rozmówczyniami Kaliny Szymankiewicz, która poruszyła z nimi wątek życia prywatnego w cieniu show-biznesu. Wokalistki przyznały, że bywało ciężko, a paparazzi czasem potrafili siedzieć na drzewach pod ich domem. Dla Anny Świątczak w pewnym momencie sława stała się prawdziwym przekleństwem. - W ogóle tego nie dźwignęłam. Ludzie jechali po dzieciach albo po rodzinie - opowiadała ze smutkiem.