Gwiazdy

Gwiazdy

Kasia Moś w rozmowie z Aleksandrą Głowińską odniosła się do słów Elżbiety Zapendowskiej, która w niedawnym wywiadzie powiedziała o niej, że "stara się być wybitną piosenkarką", ale nikt o niej nie pamięta. Wokalistka nie kryła zdziwienia tymi słowami i odpowiedziała na krytykę. "Nie musimy wszystkich cenić i darzyć sympatią" - powiedziała.

Powstaje film biograficzny o Magdzie Gessler, a jedną z aktorek, która ma być przymierzana do głównej roli, podobno jest Joanna Opozda. Gwiazda została zalana przez fanów tysiącem pytań i sama postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Natalia Kukulska w szczerym wywiadzie odniosła się do ostatniej fali krytyki, z którą musiała się zmierzyć. Wokalistka wyznała, że nie chce być oceniana na podstawie tego, jak wyobrażają ją sobie osoby postronne, znające jej historię wyłącznie z gazet. "I jakbym miała na tej podstawie stworzyć swój obraz, to byłabym lekko nawiedzona, świętobliwa do przesady, żyjąca tylko przeszłością, mająca metafizyczny kontakt z mamą, ciągle wspominająca, cierpiąca, wzruszająca się" - powiedziała.

Jan Kliment i jego żona Lenka spodziewają się dziecka. Tancerze żyją teraz przepełnieni szczęściem. Od kilku lat starali się o potomka, o czym oboje otwarcie opowiadają. W końcu mogli podzielić się radosną nowiną z fanami. Jan Kliment zdradził, co czuł, gdy pytano go, kiedy doczeka się potomstwa. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl przyznał, że było to trudne doświadczenie.

Open'er Festival 2022 trwa w najlepsze. W piątek, 1 lipca na scenie miały pojawić się dwie światowe gwiazdy. Dua Lipa oraz Megan Thee Stallion. Niestety, przez ekstremalnie złe warunki pogodowe, pierwszy raz w historii impreza została odwołana. Jedna z gwiazd w mediach społecznościowych podała jednak, że na scenę miał także wtargnąć nożownik.

Kasia Tusk opublikowała zdjęcia z jednej z nadmorskich plaż, jednak nie zachwyciła tym fanów. Internauci zauważyli, że blogerka ubrała córkę w sweterek, gdy na dworze panował upał. Pod postem celebrytki posypały się komentarze. "Przecież to nie ma nic wspólnego z plażowaniem ani życiem. To tylko bardzo skrupulatnie wystylizowana sesja do żurnala" - pisali obserwatorzy influencerki.

Katarzyna Bosacka opublikowała zdjęcia znad polskiego morza i pokazała na Instagramie, ile w tamtejszych lokalach kosztuje skorzystanie z toalety. Ceny wprawiły fanów prezenterki w prawdziwe oburzenie. Internauci zauważyli też, że w innych krajach o takich rzeczach nawet nie ma mowy.

Majka Jeżowska wzięła udział w akcji charytatywnej na rzecz Ukrainy. Dla wokalistki rodzina jest bardzo ważna, toteż z łatwością mogła zrozumieć, co czują rozbite przez wojnę rodziny. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl artystka opowiedziała o synu Wojciechu. Mężczyzna poszedł w ślady rodziców i wybrał artystyczną drogę.

Książę Karol poznał swoją roczną wnuczkę Lilibet podczas jubileuszu Elżbiety II. Wtedy matka dziewczynki, Meghan Markle, przyleciała do Wielkiej Brytanii po raz pierwszy od dwóch lat. Słynny dziadek pociechy i jego żona księżna Camilla nie mogli nie wykorzystać tej okazji. Następca tronu był zauroczony tym spotkaniem.

Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Katarzyna Cichopek od kilku miesięcy nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Odkąd za pośrednictwem Instagrama wraz z Marcinem Hakielem poinformowali o rozwodzie, aktorka nieustannie musi mierzyć się z hejtem, obecnością paparazzi i bacznym obserwowaniem przez internautów. Niestety, granice wyrozumiałości zostały przekroczone. Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie. 

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski spodziewają się czwartego dziecka. Para w swoim żartobliwym stylu niemal codziennie raczy internautów niewielkim skrawkiem swojej codzienności. Tym razem żona aktora porównała swoje dwa zdjęcia, które były zrobione na przestrzeni kilku tygodni. Wyznała tym samym, ile przytyła w ciąży. W kilka chwil pod postem pojawiły się setki komentarzy. "Wyglądasz obłędnie. Piękna z Ciebie mama".