Gwiazdy

Joanna Kubisa była partnerką Bohdana Smolenia. W 2016 roku pożegnała aktora i kontynuowała pracę w założonej wspólnie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Niedawno media obiegła informacja o chorobie, z którą zmaga się Joanna Kubisa. Zorganizowano specjalną zbiórkę na leczenie w Niemczech.

19 września odbędzie się pogrzeb królowej Elżbiety II, która zmarła 8 września. Specjalnie na tę okazję do Londynu zjechali przedstawiciele i głowy wielu państw, w tym prezydent Polski Andrzej Duda z małżonką. Rodzina królewska nie tak dawno przekazała harmonogram uroczystości, a teraz obliczono, ile będzie to kosztować.

W Wielkiej Brytanii trwają przygotowania do pogrzebu królowej Elżbiety II. Zanim jednak królowa udała się w ostatnią podróż, tłumy Brytyjczyków i turystów przybywały do Pałacu Westminsterskiego, by oddać hołd ukochanej monarchini. Nagle doszło do niepokojącego incydentu. Z tłumu wybiegł mężczyzna, który rzucił się na trumnę.

Bal Fundacji TVN to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w Polsce. W tym roku impreza odbywała się pod nazwą Bal Nocy Letniej. Tym razem zbierano fundusze na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Michel Moran to ulubiony jurorów widzów stacji TVN. Kucharz, restaurator i osobowość telewizyjna od lat zaraża optymizmem zestresowanych uczestników formatu "MasterChef". Jednak poza karierą medialną, Michel Moran od wielu lat spełnia się w gastronomii. W ostatnim wywiadzie opowiedział o powodach zamknięcia ukochanej restauracji i otworzył się na głęboko skrywany temat.

Joanna Krupa olśniewa, gdy tylko pojawia się na czerwonym dywanie. Kiedyś uwielbiała wyzywające stylizacje, a dziś możemy zobaczyć ją w bardziej stonowanych zestawach i z subtelnym makijażem. W jakich ubraniach czuje się najlepiej? Gwiazda "Top Model" pozwala sobie na szaleństwa, gdy występuje na szklanym ekranie. Jednak teraz zdecydowanie ceni wygodę.