Gwiazdy

Gwiazdy

W czerwcowy weekend Łódź została krajową stolicą influencerów. Po dwuletniej przerwie zorganizowano festiwal See Bloggers. Jednym z głównych punktów wydarzenia była gala rozdania nagród Hasztagi Roku, która przyciągnęła wiele gwiazd. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć Sandry Kubuckiej, Klaudii Halejcio czy Agnieszki Woźniak-Starak.

Monica Belluci od lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Swoje dobre geny włoska gwiazda przekazała córce, która szturmem podbija świat mody. Deva Cassel ma dopiero 17 lat, a już podpisuje kontrakty na luksusowe sesje zdjęciowe. Fani są pod wrażeniem jej urody i nie ukrywają, że jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy.

Lara Gessler diametralnie zmieniła swój styl od czasu, gdy zaistniała w show-biznesie. Córka Magdy Gessler dziś jest odważną kobietą, która nie boi się postawić na seksapil i pokazać pazura. Celebrytka zaczynała jednak bardzo skromnie i dość nieśmiało. Zaliczyła też kilka modowych wpadek. Pamiętacie jeszcze, jak Lara Gessler wyglądała ponad dekadę temu?

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o szczegółach przygotowywania Karoliny Pisarek do jej pierwszego, ślubnego tańca. Popularna aktorka zdradziła także, że jest w trakcie przygotowań tanecznego projektu, który razem z mężem chcą ukończyć jeszcze w tym roku. "Podjęłam wyzwanie" - mówiła.