Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka 20 lat temu zagrali w "Pustyni i w puszczy". Jak dziś wyglądają?

Autor:
Cezary
Wiśniewski

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka zyskali popularność 20 lat temu, kiedy jako kilkuletnie dzieci wcielili się w rolę głównych bohaterów w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz pokazali wspólne zdjęcie w przebraniach. Bardzo się zmienili?

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka - dziecięce gwiazdy, które pokochały miliony widzów

Często bywa, że dzieci, które zyskiwały popularność w młodości, rozwijają medialną karierę również w życiu dorosłym. Taka historia spotkała Adama Fidusiewicza i Karolinę Sawkę, którzy dwie dekady temu poznali się na planie "W pustyni i w puszczy". Okazuje się, że mają kontakt po latach, co postanowili udowodnić wspólną fotografią.

Ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza do dziś chętnie oglądana jest przez kolejne roczniki uczniów, którzy zapewne zastanawiają się, jak zmienili się główni aktorzy na przestrzeni lat. Wspólne zdjęcie filmowego rodzeństwa pojawiło się najpierw na Instagramie Fidusiewicza.

- Miałem zaszczyt spotkać moją ulubioną aktorkę Karolinę Sawkę, z którą kiedyś grałem w filmie - zapewniał 36-latek.

Adam Fidusiewicz o pracy z Karoliną Sawką

Później ten sam post opublikowała Karolina Sawka i to właśnie tam padła deklaracja Adama Fidusiewicza: - Z nikim tak dobrze mi się nie pracuje jak z tobą. Chyba cię kocham.

- Ja Ciebie od pierwszego wejrzenia - dodała szybko aktorka.

Pod postami pojawiło się oczywiście mnóstwo pozytywnych reakcji. Fani Adama i Karoliny nie mogę się doczekać, aż znów będą mogli podziwiać ich aktorskie zdolności na deskach teatru.

Zobacz także:

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff o nowej miłości Sylwia Graff szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów jako jedna z bohaterek programu "Żony Miami". W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak wyglądały początki jej miłości. Źródło: Co za Tydzień

Autor:Cezary Wiśniewski

Źródło zdjęcia głównego: Adam Fidusiewcz

Pozostałe wiadomości