Sara James pokazała mamę. Internauci są zaskoczeni. "Piękny duet"

Sara James pokazała mamę
Sara James pokazała mamę
Źródło: MWMEDIA
Sara James pojawiła się ostatnio na kanapach "Dzień dobry TVN" w towarzystwie mamy. Fani piosenkarki dobrze znali jej ojca, ponieważ podobnie jak córka, zajmuje się muzyką, ale wiele osób zobaczyło jej mamę po raz pierwszy. Teraz nie mogą ukryć zachwytu.

Sara James zyskała popularność w ubiegłym roku, kiedy to wygrała jeden z muzycznych programów dla dzieci. Już kilka miesięcy później została wybrana na reprezentantkę Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. 14-latka dostała się do finału i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
Źródło: 'Co Za Tydzień"

Sara James — kariera

Obecnie Sara James ma na koncie już kilka singli, które na platformach streamingowych biją rekordy słuchalności. Kilka miesięcy temu nastolatka zaskoczyła swoich fanów, wyznając, że wzięła udział w castingach do amerykańskiej edycji "Mam Talent!".

Polka z miejsca zawojowała amerykańską scenę. Przewodniczący jury — Simon Cowell, kiedy usłyszał głos Sary James, wcisnął Złoty Przycisk, który zapewnił 14-latce miejsce w półfinale. Sara James dostała się do samego finału, jednak nie udało się jej zająć pierwszego miejsca.

Prywatnie Sara James est córką Polki i Nigeryjczyka, Arlety Dancewicz i Johna Jamesa. Ojciec nastolatki jest również muzykiem. Występował już w kilku programach muzycznych, a obecnie możecie znaleźć jego utwory w serwisie YouTube pod nazwą  Loui & John. John James tworzy w duecie ze swoim przyjacielem.

Sara James pokazała mamę

Sara James, mimo że jest aktywna w mediach społecznościowych, to rzadko mówi w nich o swojej rodzinie. Ostatnio młoda wokalistka zrobiła wyjątek i pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN" wraz z mamą. Panie opowiadały o planach muzycznych 14-latki.

Po wszystkim Sara James udostępniła na Instagramie zdjęcie z mamą, które wywołało spore zamieszanie w sieci.

"Pierwszy raz z mami. Było cudownie, jak zawsze" - czytamy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów.

"O jejku, jakie piękne", "Najpiękniejszy duet", "Sara piękną masz mamę, powinnaś ją częściej pokazywać", "Co za piękności" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości