Adam Zdrójkowski o tym, kto zajmuje się jego pieniędzmi. "Kiedyś do mnie na pewno trafią"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Adam Zdrójkowski nie ma dostępu do zarobionych pieniędzy?

Adam Zdrójkowski już jako dziecko rozpoczął pracę w branży filmowo-telewizyjnej. Ma na koncie kilka występów, które przyniosły mu nie tylko popularność, ale również zastrzyk gotówki. Okazuje się, że choć teraz Adam Zdrójkowski ma 22 lata, nie ma pełnego dostępu do zarobionych niegdyś pieniędzy. Dlaczego?

Odkąd media obiegła informacja o tym, że Adam Zdrójkowski weźmie udział w nowej edycji show stacji TVN "Azja Express", dużo mówi się o jego rodzinie i relacjach w niej panujących. W programie występuje razem z ojcem Dariuszem Zdrójkowskim i już po pierwszym odcinku wiadomo, że dla panów będzie to prawdziwa szkoła wspólnego życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tata Adama Zdrójkowskiego przed laty wystąpił w reklamie
Tata Adama Zdrójkowskiego przed laty wystąpił w reklamie Tata Adama Zdrójkowskiego przed laty wystąpił w reklamie

Adam Zdrójkowski nie ma dostępu do pieniędzy?

Od najmłodszych lat Adam Zdrójkowski brał udział w castingach i występował w reklamach. Cierpliwość popłaciła, a doświadczenie z dzieciństwa pozwoliło mu rozwinąć się aktorsko. Choć najwięcej media rozpisywały się na jego temat w kontekście rozpadu związku z partnerką Wiktorią Gąsiewską, Adam Zdrójkowski nie może narzekać na brak pracy. Niedawno wziął udział w nowym sezonie "Azja Express". W tej edycji uczestnicy swoją przygodę rozpoczęli w Turcji, by później przemierzyć Gruzję oraz Uzbekistan. Już na początku drogi doszło do pierwszych zgrzytów, a wyjątkowo wczesna pobudka nie wszystkim przypadła do gustu. Jak w tym wszystkim poradzi sobie Adam Zdrójkowski i jego tata Dariusz? Tego dowiecie się, oglądając kolejne odcinki nowego sezonu "Azja Express", które emitowane będą w każdą sobotę o 20:00.

Tymczasem Adam Zdrójkowski chętnie udziela wywiadów i odpowiada na pytania związane nie tylko z programem, ale również z tatą czy innymi członkami rodziny. Niedawno w rozmowie z "Super Expressem" niezawodowy aktor otworzył się na temat pieniędzy. Pierwsze zarobił w wieku zaledwie 3 lat, toteż wiadomo, że początkowo pieczę nad nimi sprawowali rodzice. Czy gdy Adam Zdrójkowski skończył 18 lat, uzbierane przez lata pieniądze zostały mu tak po prostu przelane na konto?

"Miałem 18 lat i nie dostałem tych pieniędzy, one nie zostały mi przesłane tak o. Mogę śmiało powiedzieć, że pieczę nad moimi pieniędzmi trzyma mama. Ja oczywiście mam do nich dostęp, ale są trzymane na jej kontach. Korzystam z bieżących pieniędzy, które zarabiam, ale fakt faktem, ktoś się przyzwyczaił do ich pilnowania od 20 lat, także spełnia się w tej roli dobrze, nie martwię się o nie. Kiedyś do mnie na pewno trafią" - powiedział.

W rozmowę włączył się tata aktora. Dariusz Zdrójkowski przyznał, że moment, w którym synowie zaczęli zarabiać własne pieniądze, nie był najłatwiejszy. Musieli zmierzyć się wówczas z nowym wyzwaniem.

"To jest w pewnym sensie zawsze problem, kiedy dzieci zaczynają zarabiać. Oni zaczęli w dosyć młodych latach i na początku mieliśmy problem, bo słyszeliśmy: 'mamo, tato, kup mi to, tamto', z drugiej strony nie można odmówić, bo powie: 'oddaj pieniądze, sam sobie kupię', więc bywały rozterki, ale dostęp do pieniędzy dostał wtedy, kiedy faktycznie zaczął myśleć o tym, do czego służą pieniądze. [...] Adam jest trochę sknerowaty, więc jak już ktoś taki się staje, można przekazać mu te pieniądze" - dodał.

"Azja Express". Dariusz Zdrójkowski o relacji z synem Adamem

W pierwszym odcinku "Azja Express" Dariusz i Adam Zdrójkowscy nie ukrywali, że program będzie dla nich prawdziwym testem. Od kilku lat nie mieli okazji spędzić ze sobą aż tak dużo czasu razem. Dariusz Zdrójkowski w rozmowie z "Party" podkreślił, że program znacznie wpłynął na ich relację.

"Nauczyliśmy się siebie na nowo. Chyba nie mieliśmy relacji w takim wieku. Ja już nie powiem, ile mam lat, ale Adam dorośleje. Ostatnie nasze spotkania były szczenięce" - powiedział.

W rozmowie z Dagmarą Olszewską mężczyzna zdradził, jak czuł się podczas nagrywania show.

- Ja z synami jestem od trzeciego roku życia na planie, pierwsze kroki stawiali w reklamach, później w serialach, do czasu aż nie skończyli 18 lat, ja jako opiekun prawny jeździłem z nimi i zajmowałem się nimi i dbałem o ich bezpieczeństwo. Dla mnie to nie jest coś nowego, wprawdzie to synowie byli w tym blasku, nie ja, ale wiem, z czym to się je, nie jest to dla mnie obce, może mają to po mnie, że poszli w tym kierunku (śmiech) - powiedział.

Okazało się, ze to nie pierwszy raz, kiedy Dariusz Zdrójkowski miał do czynienia z planem zdjęciowym.

- W wieku pięciu lat reklamowałem linie lotnicze LOT i E. Wedla, byłem we Francji, wszędzie, więc pierwszy rozpocząłem karierę w reklamie. To było w innych czasach, były zupełnie inne warunki dla młodzieży, to jest niepojęte dla młodzieży i nawet trudno wytłumaczyć, co się wtedy działo w latach 70., 80. to jest zupełnie inna historia. Poszedłem inną drogą, ale cieszę się, że oni mieli tę szansę i ją wykorzystali - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości