Konferencja "Azja Express". Daria Ładocha w czerwieni, a Kasia Gąsienica po góralsku

Autor:
Dominika
Kowalewska,
Kamila
Jamrożek
Konferencja "Azja Express". Daria Ładocha w czerwieni, a Kasia Gąsienica po góralsku

Już w sobotę 4 marca na antenie stacji TVN wystartuje nowy sezon "Azji Express". Gwiazdy oraz ich towarzysze przemierzyli Turcję, Gruzję i Uzbekistan, by przeżyć przygodę życia i zmierzyć się ze słabościami. W czwartek 2 marca odbyła się konferencja prasowa show, w trakcie której na "tureckim" dywanie zjawili się wszyscy uczestnicy "Azja Express".

Wiosenna ramówka stacji TVN powoli startuje. Już w pierwszym tygodniu marca zobaczymy premierowe odcinki nowych sezonów takich programów jak "Kuchenne Rewolucje", "Milionerzy" czy "MasterChef Junior". W najbliższą sobotę 4 marca po dłuższej przerwie na antenę powraca podróżnicze show "Azja Express". W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Darią Ładochę, która będzie towarzyszyła uczestnikom w trakcie tej niezwykłej przygody. A co ich czeka? Pot, zmienna pogoda, łzy i wysiłek, a wszystko po to, by przybyć na wyznaczoną metę jako pierwsi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności
Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności Krystian Pesta zasłynął rolą w serialu "behawiorysta". Widzowie TVN zobaczą go też niedługo w nowym sezonie "Azja Express". Jak poradził sobie podczas dalekich podróży? W rozmowie z nami opowiedział o tej przygodzie i użytkowaniu mediów społecznościowych.

"Azja Express". Uczestnicy na konferencji prasowej

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego sezonu "Azja Express". Program powraca na antenę stacji TVN po dłuższej przerwie. W kolejnej odsłonie show uczestnicy zostaną wystawieni na wiele prób, a ich przygoda rozpocznie się na terenie Turcji. Mimo że rywalizujące ze sobą gwiazdy oraz ich towarzysze poruszać się będą również po popularnych, turystycznych miejscach, te ukazane zostaną w zupełnie nieznany dotąd sposób. Uczestnicy przebyli autostopem ponad cztery tysiące kilometrów i po raz pierwszy w historii programu, musieli mierzyć się z ogromnymi zmianami temperatur. 

Przygoda jednak już za nimi. Teraz nie pozostaje nic innego, jak czekać na rezultat ich zmagań. Zanim nowy sezon "Azja Express" zadebiutuje na antenie stacji TVN, w czwartkowe południe odbyła się konferencja prasowa. Na dość nietypowym, bo tureckim dywanie o charakterystycznych wzorach, zjawili się wszyscy uczestnicy show. Katarzyna Gąsienica w stylizacji jak zwykle zawarła charakterystyczne góralskie motywy, a prowadząca Daria Ładocha postawiła na czerwoną sukienkę przed kolano, ozdobioną równie czerwonym kwiatem.

Jak prezentowali się pozostali uczestnicy? Poniżej zobaczycie fotorelację z wydarzenia.

1. Konferencja prasowa "Azja Express". Prowadząca Daria Ładocha

Program "Azja Express" poprowadzi po raz kolejny Daria Ładocha - prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek i trener kuchni tajskiej. Daria Ładocha często gości w kuchni "Dzień Dobry TVN", niedawno wzięła także udział w programie "Mask Singer", prowadzi też bloga o nazwie "Mamałyga" z przepisami i radami kulinarnymi.

Daria Ładocha
Konferencja prasowa "Azja Express". Prowadząca Daria Ładocha Daria Ładocha Źródło: MWMEDIA

2. Konferencja prasowa "Azja Express". Czesław i Dorota Mozilowie

Czesław Mozil to duńsko-polski piosenkarz pochodzenia ukraińsko-polskiego, autor tekstów, kompozytor, muzyk i lider zespołu Czesław Śpiewa, akordeonista, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Ostatnio oglądaliśmy go w roli jurora programu "LEGO Master". W programie "Azja Express" wystąpi razem z żoną Dorotą.

Czesław i Dorota Mozilowie
Konferencja prasowa "Azja Express". Czesław i Dorota Mozilowie Czesław i Dorota Mozilowie Źródło: MWMEDIA

3. Konferencja prasowa "Azja Express". Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek

Wojciech Łozowski to znany wokalista i były członek grupy Afromental znany jako "Łozo". Do programu "Azja Express" zaprosił kolegę Bartosza Kochanka — rapera i producenta muzycznego — znanego w branży muzycznej jako DJ BRK.

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
Konferencja prasowa "Azja Express". Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek Źródło: MWMEDIA

4. Konferencja prasowa "Azja Express". Reni Jusis i Remigiusz Dorawa

Reni Jusis to piosenkarka, autorka tekstów, muzyki i producentka nagrań. Jej najsłynniejszy przebój "Kiedyś Cię znajdę" zna cała Polska. Do programu "Azja Express" zaprosiła przyjaciela Remigiusza Dorawę.

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
Konferencja prasowa "Azja Express". Reni Jusis i Remigiusz Dorawa Reni Jusis i Remigiusz Dorawa Źródło: MWMEDIA

5. Konferencja prasowa "Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie

Andrzej Gąsienica to twarz znana z formatów TTV. Ostatnio brał udział w nowym, ciepło przyjętym programie stacji, pt. "Nasi w mundurach". W programie "Azja Express" wystąpi z żoną Kasią, z którą zasiada także na kanapie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem".

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie
Konferencja prasowa "Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie Źródło: MWMEDIA

6. Konferencja prasowa "Azja Express". Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka)

Angelika Trochonowicz to znana Youtuberka o pseudonimie Andziaks. Nagrywa ona vlogi, w których dzieli się codziennym życiem. Widzowie od początku śledzili jej związek z Luką, czyli Łukaszem Trochonowiczem zwieńczony wystawnym ślubem w jednym z podwarszawskich pałacu. Andziaks nie boi dzielić się z widzami prywatnymi szczegółami — zamieściła nawet filmik z porodu.

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie
Konferencja prasowa "Azja Express". Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka - youtuberzy) Angelika i Łukasz Trochonowiczowie Źródło: MWMEDIA

7. Konferencja prasowa "Azja Express". Krystian Pesta i Oliwia Pesta

Krystian Pesta to polski aktor znany z produkcji takich jak "Belfer", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" czy "Rojst". Ostatnio zachwycił widzów hipnotyzującą rolą w serialu "Behawiorysta", gdzie wcielił się w niebezpiecznego i pozbawionego skrupułów Horsta Zeigera. W programie "Azja Express" weźmie udział razem z siostrą Oliwią.

Krystian Pesta i Oliwia Pesta
Konferencja prasowa "Azja Express". Krystian Pesta i Oliwia Pesta Krystian Pesta i Oliwia Pesta Źródło: MWMEDIA

8. Konferencja prasowa "Azja Express". Paulina Krupińska i Izabela Połeć

Paulina Krupińska to współprowadząca program "Dzień dobry TVN", a także modelka, Miss Polonia 2012, a prywatnie żona piosenkarza Sebastiana Karpiel-Bułecka. W "Azji Express" wystąpi razem z przyjaciółką Izabelą Połeć.

Paulina Krupińska i Izabela Połeć
Konferencja prasowa "Azja Express". Paulina Krupińska i Izabela Połeć Paulina Krupińska i Izabela Połeć Źródło: MWMEDIA

9. Konferencja prasowa "Azja Express". Adam Zdrójkowski i Dariuszem Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski to aktor i prezenter telewizyjny, który w serialach gra od dziecka. W 2003 roku wraz z rodzicami i bratem bliźniakiem wziął udział w programie TVN "Chwila prawdy". Tym razem w "Azji Express" towarzyszyć mu będzie tylko tata Dariusz.

Adam Zdrójkowski i Dariuszem Zdrójkowski
Konferencja prasowa "Azja Express". Adam Zdrójkowski i Dariuszem Zdrójkowski Adam Zdrójkowski i Dariuszem Zdrójkowski Źródło: MWMEDIA

10. Konferencja "Azja Express". Uczestnicy nowej edycji show

Konferencja "Azja Express". Uczestnicy nowej edycji show
Konferencja "Azja Express". Uczestnicy nowej edycji show Konferencja "Azja Express". Uczestnicy nowej edycji show Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości