Ojciec Adama Zdrójkowskiego wystąpił przed laty w reklamie. "Pierwszy rozpocząłem tę karierę"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Adam Zdrójkowski o relacji z tatą

Adam Zdrójkowski wraz z tatą Dariuszem wzięli udział w najnowszej edycji programu "Azja Express". Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską Dariusz Zdrójkowski opowiedział, jak się czuł przed kamerami. Co ciekawe, ojciec aktorów ma już pewne doświadczenia przed kamerą.

Adam Zdrójkowski jest znanym polskim aktorem. Dorastał na oczach widzów, którzy pokochali go za spontaniczność. Nie jest tajemnicą, że 22-latek ma brata bliźniaka, którego również możemy oglądać na ekranie. Bracia swoją karierę zaczynali wspólnie, jednak przez kolejnych kilka lat to Adam stał się bardziej rozpoznawalny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tata Adama Zdrójkowskiego przed laty wystąpił w reklamie
Tata Adama Zdrójkowskiego przed laty wystąpił w reklamie Tata Adama Zdrójkowskiego przed laty wystąpił w reklamie

Dariusz Zdrójkowski o doświadczeniach przed kamerą

Kilka lat temu również Kuba zaczął regularnie grywać w rodzimych produkcjach. Teraz dużą popularnością cieszy się ojciec braci Zdrójkowskich — Dariusz, który wraz z synem Adamem wziął udział w ostatniej edycji "Azji Express".

W ubiegłą sobotę mogliśmy zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu, a kolejny będzie emitowany w następną sobotę. Panowie poradzili sobie bardzo dobrze, mimo początkowych trudności i małych spięć. Jak potoczą się ich dalsze losy? Oglądajcie "Azję Express" w każdą sobotę.

Ostatnio Dariusz i Adam Zdrójkowscy rozmawiali z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl. Ojciec aktora powiedział, jak czuł się przed kamerami.

- Ja z synami jestem od trzeciego roku życia na planie, pierwsze kroki stawiali w reklamach, później w serialach, do czasu aż nie skończyli 18 lat, ja jako opiekun prawny jeździłem z nimi i zajmowałem się nimi i dbałem o ich bezpieczeństwo. Dla mnie to nie jest coś nowego, wprawdzie to synowie byli w tym blasku, nie ja, ale wiem, z czym to się je, nie jest to dla mnie obce, może mają to po mnie, że poszli w tym kierunku (śmiech) - powiedział.

Ojciec Adama Zdrójkowskiego występował w reklamach

Adam Zdrójkowski skomentował wypowiedź ojca:

- Tata jest życiowym showmanem — powiedział wyraźnie rozbawiony.

Dalej Dariusz Zdrójkowski powiedział, że ma już za sobą pierwsze doświadczenia przed kamerą.

- W wieku pięciu lat reklamowałem linie lotnicze LOT i E.Wedla, byłem we Francji, wszędzie, więc pierwszy rozpocząłem karierę w reklamie. To było w innych czasach, były zupełnie inne warunki dla młodzieży, to jest niepojęte dla młodzieży i nawet trudno wytłumaczyć, co się wtedy działo w latach 70., 80. to jest zupełnie inna historia. Poszedłem inną drogą, ale cieszę się, że oni mieli tę szansę i ją wykorzystali — dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości