Adam Zdrójkowski otrzymuje zaproszenia na randki od fanek. "Może kiedyś zrobię taką niespodziankę"

Adam Zdrójkowski otrzymuje propozycje od internautek
Adam Zdrójkowski otrzymuje propozycje od internautek
Źródło: MWMEDIA
Adam Zdrójkowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską uchylił rąbka tajemnicy i wyznał, jak udało mu się zachować dobre relacje z Wiktorią Gąsiewską po rozstaniu. Aktor powiedział również o wiadomościach, jakie otrzymuje od internautek. Będziecie zaskoczeni.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przez kilka lat byli jedną z najpopularniejszych aktorskich par młodego pokolenia. Widzowie mogli obserwować rozwijającą się relację pomiędzy nimi na ekranie, dlatego ich rozstanie wywołało duże zaskoczenie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek
Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek

Adam Zdrójkowski o relacji Wiktorii Gąsiewskiej

Aktor nie ukrywał, że na początku było mu ciężko, jednak z czasem poradził sobie z tym. Jak na razie jego serce jest wole, a Wiktoria Gąsiewska już od kilku miesięcy spotyka się z innym aktorem Jasperem Sołtysiewiczem. Adam Zdrójkowski często był pytany przez dziennikarzy o relację jego byłej partnerki, jednak konsekwentnie milczał.

Teraz w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl aktor wyznał, jak ważna jest dojrzałe podejście do takich spraw.

- Myślę, że człowiek dojrzewa po prostu i nie chce wchodzić w bezsensowne wojny, przekomarzanie się czy coś podobnego. Nie chcę wchodzić dalej w ten temat, ale myślę, że dojrzałość to bardzo ważna rzecz, przede wszystkim w takim naszym świecie, gdzie każde kłótnie, czy bezsensowne informacje mogą się odbić na dwóch osobach i nikomu tego nie polecam — powiedział.

Adam Zdrójkowski otrzymuje zaproszenia na randki od fanek

Adam Zdrójkowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad milion internautów. Jak się okazało, aktor otrzymuje od swoich fanek ciekawe propozycje matrymonialne. To zaproszenia na randki?

- Tak, zdarza się, ale najczęściej na studniówki, jeszcze nigdy nie miałem okazji się wybrać, może kiedyś zrobię taką niespodziankę. Nie miałem jeszcze takiej okazji, żeby ktoś zaproponował mi pieniądze za wyjście na studniówkę. Wiele razy miałem propozycję, żebym pojawił się na urodzinach czy weselach, ale to nie jest mój klimat, wolałbym zarabiać pieniądze w inny sposób — dodał.

Jakiś czas temu aktor w rozmowie z nami powiedział, że nadal jest singlem.

- Nie, moje serce nie jest zajęte. Zawsze krępują mnie pytania o dziewczynę, ale fakt jest taki, że moje serce nie jest zajęte. Czekam. Może nawet nie, że czekam, aż coś się fajnego w moim życiu pojawi, a jeśli się pojawi, to na pewno będzie super — powiedział nam w rozmowie aktor. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości