Adele pokazała zmarszczki z okazji urodzin. "Nie mogę się doczekać sześćdziesiątki"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Adele skończyła 34 lata

Adele skończyła 34 lata i z okazji urodzin podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem na Instagramie. Gwiazda pokazała się w naturalnym wydaniu, nie wstydząc się drobnych zmarszczek, do których też nawiązała w swoim wpisie.

Adele to jedna z najsłynniejszych wokalistek ostatnich czasów. Gwiazda szybko podbiła serca fanów swoim niezwykłym głosem, co zaowocowało licznymi nagrodami. W czasie swojej kariery wokalistka przeszła też ogromną metamorfozę i schudła około 40 kilogramów. Nowa, odmieniona Adele początkowo niechętnie pozowała przed kamerami, chroniąc swoją prywatność. Ostatnio gwiazda jednak powróciła do aktywności zawodowej i ciągle zaskakuje fanów. Tym razem pokazała się w wersji sauté.

Adele skończyła 34 lata i pochwaliła się naturalnym zdjęciem

Adele uczciła swoje 34 urodziny okazjonalnym postem na Instagramie. Wokalistka zapozowała w krótkiej, czarnej sukience, wyszywanej cekinami z bufiastymi rękawami. Na drugim ze zdjęć widać było, że gwiazda całkowicie zrezygnowała wówczas z makijażu i wyeksponowała swoje drobne zmarszczki, do których nawiązała za pomocą metafory.

"Ile może się zmienić ciągu roku! Jeśli czas nadal będzie leczył i wygładzał wszystkie zmarszczki w moim życiu, tak, jak to się dzieje z biegiem lat, to nie mogę się doczekać sześćdziesiątki. Nigdy nie byłam szczęśliwsza! Otrzymałam tak wiele lekcji i błogosławieństw, za które jestem wdzięczna. Mam 34 lata i uwielbiam to!" - napisała.

Fani byli zachwyceni jej naturalną wersją, o czym zdali znać w komentarzach. Złożyli też jubilatce urodzinowe życzenia.

"Jesteś absolutnie najpiękniejsza";

"Wszystkiego najlepszego królowo, kochamy cię";

"Najlepsza z najlepszych! Wszystkiego dobrego, gratulacje" - czytamy pod postem.

Danuta Stenka bardzo przeżywała 30. urodziny. "Moment, w którym zaczyna się równia pochyła"
Danuta Stenka bardzo przeżywała 30. urodziny. "Moment, w którym zaczyna się równia pochyła" Danuta Stenka opowiedziała o swoich 30. urodzinach. Gwiazda przyznała, że bardzo przeżywała ten moment i zapamięta go do końca życia. Płakała i była smutna. - Człowiek uświadamia sobie: "Przyszła ta granica i już chyba się zaczyna koniec" - powiedziała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Adele w ostatnim czasie wróciła do muzyki i rozwiodła się z mężem

Adele w swoim urodzinowym wpisie na Instagramie nawiązała do zmian, jakie wydarzyły się w jej życiu w przeciągu ostatniego roku. Nie da się ukryć, że ten czas był dla gwiazdy przełomowy. Wokalistka po sześciu latach przerwy wydała album "30" i ponownie zaczęła koncertować. Udzieliła przejmującego wywiadu dla Oprah Winfrey i pokazała przemianę swojej sylwetki na łamach amerykańskiego i brytyjskiego "Vogue".

Adele przeszła wiele zmian, nie tylko zawodowych i wizerunkowych, ale także w życiu prywatnym. W ostatnim roku gwiazda rozstała się z mężem Simonem Koneckim, z którym ostatecznie wzięła rozwód.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Cliff Lipson/CBS via Getty Images

Pozostałe wiadomości