Adrianna Biedrzyńska gra na scenie z córką. 30-letnia Michalina poszła w ślady mamy

Adrianna Biedrzyńska z córką Michaliną Robakiewicz
Adrianna Biedrzyńska z córką Michaliną Robakiewicz
Źródło: MWMEDIA
Adrianna Biedrzyńska w najnowszym wywiadzie powiedziała o relacji z córką, również aktorką — Michaliną Robakiewicz. Jak się okazuje, mama młodej gwiazdy kina nie jest zachwycona, że córka poszła w jej ślady.

Adrianna Biedrzyńska jest znaną polską aktorką. Gwiazda z pierwszym mężem Maciejem Robakiewiczem ma już prawie 30-letnią córkę Michalinę, która tak jak ona została aktorką. Adrianna Biedrzyńska wolałaby, aby córka miała "konkretny zawód", jednak nie żałuje, kiedy widzi, jak jest szczęśliwa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? Zofia Domalik
Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adrianna Biedrzyńska o pracy z córką Michaliną Robakiewicz

Jak się okazało, Adrianna Biedrzyńska nie chciała, aby córka poszła w jej ślady, ponieważ uważała, że aktorstwo nie jest dla niej. Chciała, aby Michalina poszła na medycynę, jednak córka aktorki postawiła na swoim. Dziś jej mama tego nie żałuje.

W rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady Adrianna Biedrzyńska powiedziała, jak wygląda jej współpraca z córką.

"Po 'Kłamstwie' i 'Miłosnej pułapce' to już trzecia sztuka ['Rodzinne piekiełko' - przyp. red.], w której gramy razem. Znakomicie nam się razem pracuje. To znaczy mi z Misią. Trzeba by ją zapytać, co ona o tym sądzi. (śmiech) Na scenie Miśka nie jest dla mnie córką, tylko aktorką. I to znakomitą! A to, że ją urodziłam, to osobna historia. Potrafię to rozgraniczyć" - wyznała.

Adrianna Biedrzyńska została zapytana o to, czy cieszy się, że jej córka została aktorką.

Absolutnie nie. Wolałabym, żeby miała jakiś, jak to mówił mój tata, "konkretny zawód". Natomiast najważniejsze, żeby cieszyło ją to, co robi i była szczęśliwa. A widzę, że jest
- zaznaczyła.

Aktorka powiedziała, że jej córka musi mierzyć się z bezpodstawnymi oskarżeniami dotyczącymi pracy "po znajomości".

"To nie kwestia poczucia. Ona po prostu ma trudniej niż inni. Musi mierzyć się z oskarżeniami, że mamusia załatwiła jej pracę. A to bzdura! Wszystko sama sobie wypracowała. Jeśli ktoś zobaczy ją na scenie, przekona się, że jest świetną aktorką" - powiedziała Adrianna Biedrzyńska.

Michalina Robakiewicz udzieliła wywiadu z mamą

Michalina Robakiewicz w 2022 r. udzieliła wspólnego wywiadu z mamą dla "Vivy!". Adrianna Biedrzyńska powiedziała wówczas, że chciała, aby córka poszła na medycynę.

"Dla mnie trudna sytuacja. Czuję strach o dziecko. I strach przed tym zawodem, tak okrutnym i bezwzględnym. Gonitwa myśli, czy da sobie radę, czy będzie dobra, czy obciąży ją moje nazwisko. Chciałam, żeby poszła na medycynę, ale ona zaoponowała: 'To nie moja bajka'. Nie dyskutowałam więc, ale kiedy zobaczyłam Michalinę w jej przedstawieniu dyplomowym, a potem na scenie, gdy razem grałyśmy, stwierdziłam, że słusznie się upierała, bo dokonała właściwego wyboru. Matka nigdy nie będzie traktować własnego dziecka obiektywnie, ale uważam, że Misia jest bardzo dobrą aktorką. Natomiast mam żal do niej, że nie śpiewa, a robiła to genialnie" - powiedziała Adrianna Biedrzyńska.

Michalina Robakiewicz zaznaczyła, że nie lubi być porównywana do swojej mamy.

"Mama jest genialną aktorką, co jest oczywiste, a ja idę swoją ścieżką i nie widzę powodu, żeby nas ze sobą porównywać" - powiedziała.

Michalina Robakiewicz powiedziała także, że jej dzieciństwo było wypełnione aktorstwem, a sama jako dziecko spędziła czas na planach.

"W zasadzie wychowałam się na planie. Odrabiałam lekcje w przerwach między scenami, często kosztowało mnie to też wiele wyrzeczeń, jak wyjścia z przyjaciółmi czy wycieczki szkolne, na które nie mogłam jechać, bo akurat pracowałam. Szybko też nauczyłam się, że to bardzo trudny zawód, pozbawiony pewności i stabilizacji. Ale to pasja i wybór" - powiedziała.

Adrianna Biedrzyńska z córką
Adrianna Biedrzyńska z córką
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości