Adrianna Biedrzyńska z córką w kostiumach kąpielowych. Fani zaskoczeni: "Jak siostry"

Adrianna Biedrzyńska
Adrianna Biedrzyńska pozuje z córką Michaliną Robakiewicz
Źródło: MWMEDIA
Adrianna Biedrzyńska może pochwalić się piękną i zdolną córką z pierwszego małżeństwa. Jedyne dziecko aktorki to Michalina Robakiewicz, którą również możecie kojarzyć ze szklanego ekranu. Córka Adrianny Biedrzyńskiej poszła w ślady mamy. Artystki często razem pracują. Jaką mają relację?

Adrianna Biedrzyńska z pierwszym mężem Maciejem Robakiewiczem ma 29-letnią córkę Michalinę Robakiewicz. Jaka matka taka córka? Fani dostrzegają między nimi duże podobieństwo. W zeszłym roku młoda aktorka pojawiła się na gali rozdania Oscarów w towarzystwie swojego partnera - reżysera Tadeusza Łysiaka. Polacy świętowali nominację filmu "Sukienka" do jednej z nagród.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adrianna Biedrzyńska na wakacjach z córką Michaliną Robakiewicz

Adrianna Biedrzyńska często publikuje zdjęcia z córką w mediach społecznościowych. Jest z niej bardzo dumna. Tym razem znana mama i jej pociecha spędzają wakacje w Miami. Aktorki pozowały razem do zdjęcia, prezentując się w kostiumach kąpielowych. Internauci zachwycali się ich wyglądem oraz podobieństwem Michaliny Robakiewicz do mamy. "Jak siostry" - pisali w komentarzach.

W zeszłym roku Michalina Robakiewicz opowiedziała o relacji z mamą w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. Panie często spotykają się na różnych planach czy scenach teatralnych. Jak wychodzi im łączenie życia prywatnego z zawodowym?

- Nie ma między nami zgrzytów, wspólna praca sprawia mi ogromną przyjemność. Kiedyś się trochę przed tym broniłam, powtarzałam sobie, że muszę iść swoją drogą, ale to przecież wspaniałe, że razem pracujemy. Podziwiam ją za jej talent, wytrwałość, ciężką pracę, za pewność siebie i za wszystko, co osiągnęła. Mama jest przepiękną kobietą, więc to bardzo miłe, gdy ktoś nas ze sobą porównuje fizycznie. Ja akurat tego podobieństwa nie widzę, ale wszyscy dookoła mi to mówią, więc może coś w tym jest (śmiech) - wyznała Michalina Robakiewicz.

Z kolei we wspólnym wywiadzie dla "Vivy" aktorki przyznały, że łączy je temperament. Adrianna Biedrzyńska dodała, że bała się o córkę, gdy chciała podążyć jej ścieżką zawodową. Marzyła o tym, aby Michalina poszła na medycynę. Jednak, gdy zobaczyła ją pierwszy raz na scenie, to nie miała wątpliwości, że jej pociecha ma talent.

Kim jest Michalina Robakiewicz?

Michalina Robakiewicz jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej. Znają ją bardzo dobrze widzowie "Na Wspólnej" oraz mini serialu "Kontrola", który można obejrzeć w serwisie Player. Aktorka pojawiła się także w filmie Władysława Pasikowskiego "Psy 3. Zagrała również w nominowanej do Oscara "Sukience", którą wyreżyserował jej partner. W imię zasad". Gwiazda z dumą mówiła o sukcesie ukochanego.

- Sam fakt, że mieliśmy okazję tutaj być, jest niesamowitym osiągnięciem, cudownym przeżyciem, które ciężko opisać słowami. "Sukienka" to Tadka drugi film krótkometrażowy - dyplom studencki, więc w najśmielszych snach nikt nie przypuszczał, że doprowadzi nas wszystkich tak daleko. Nie dostaliśmy nagrody, ale to nie jest żadna porażka. Wygrał inny, równie ważny film. Oczywiście wszyscy wiemy, co się dzieje w Ukrainie. Ciężko jest się cieszyć w pełni, gdy tak blisko nas dzieje się taka tragedia. Jednak "Sukienka" jest w tym roku w piątce najlepszych filmów krótkometrażowych na świecie: nie pozostaje nic innego, jak czerpać z tej wspaniałej przygody jak najwięcej - mówiła rok temu w rozmowie dla naszego serwisu.

Michalina Robakiewicz powiedziała nam, że aktorstwo to przede wszystkim jej pasja, którą pragnie rozwijać. Chce zapracować na swój sukces. Aktorka dystansuje się od show-biznesu.

Moim marzeniem jest móc się w tym zawodzie spełniać i mieć jak najwięcej aktorskich wyzwań. Nie jestem osobą, która lubi gdzieś "bywać" i się pokazywać. Chciałabym pracować w zawodzie, trzymając, o ile to możliwe, z boku swoje prywatne życie
- wyznała. 
Adrianna Biedrzyńska z córką Michaliną
Adrianna Biedrzyńska z córką Michaliną
Źródło: Instagram @adrianna_biedrzynska
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości