Piotr Stramowski pokazał zdjęcie z pierwszego castingu. Wyglądał zupełnie inaczej

Piotr Stramowski
Piotr Stramowski pokazał zdjęcie z młodości
Źródło: MWMEDIA

Piotr Stramowski ma wierne grono stałych fanów (choć po komentarzach, jakie czytamy pod kolejnymi zdjęciami aktora, możemy wnioskować, że większość z nich są płci żeńskiej). Wszyscy z chęcią obserwują wspomnienia, których na jego instagramowym profilu pojawia się ostatnio coraz więcej. To ostatnie jest jednak wyjątkowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: IRENA MELCER

Metamorfoza Piotra Stramowskiego

Piotr Stramowski zdobył sławę dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Jednak w ostatnim czasie na językach jest również ze względu na burzliwy okres, jakiego doświadcza obecnie w życiu prywatnym. Po kilku latach małżeństwa, aktor rozstał się z Katarzyną Warnke i od pewnego czasu jest widywany z nową partnerką, z którą pokazał się już na różnych wydarzeniach.

Nie da się ukryć, że od rozstania z żoną Piotr Stramowski zmienił się nie do poznania. 35-latek pozbył się bujnej, naturalnej brody na rzecz schludnie przystrzyżonego zarostu, a jego dawne stylizacje, rodem ze zjazdu harleyowców, odeszły w zapomnienie, dając miejsce koszulom i jeansom.

Pierwsza rola Piotra Stramowskiego

Mimo że Piotr Stramowski jest obecny w polskim show-biznesie od ponad dziesięciu lat, zdarza mu się wracać pamięcią do zamierzchłych czasów. Niedawno pochwalił się zdjęciem z wakacji nad jeziorem w wieku kilkunastu lat, teraz wspomina nieco późniejszy okres. Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie upamiętniające pierwszy w życiu casting.

Okazuje się, że Piotr Stamowski ubiegał się o swoją pierwszą rolę w wieku zaledwie 17 lat. Pamiętacie jeszcze kultową sędzię Annę Marię Wesołowską? Tak, to właśnie na tym planie sławny aktor postawił swoje pierwsze kroki w show-biznesie.

"Znalezione — mój pierwszy casting, chyba do „Anny Marii Wesołowskiej”, lat 17" — napisał pod zdjęciem.

"Jezu, takiego Cię pamiętam! Z naszego obozu integracyjnego przed PWST!";

"Ale jaka zmiana na plus teraz!" - brzmią komentarze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości