Agata i Piotr Rubikowie opowiedzieli o przeprowadzce do USA. Wybrali już szkoły dla córek

Agata i Piotr Rubikowie
Agata i Piotr Rubikowie nie kryją swojego entuzjazmu w związku z przeprowadzką do USA
Źródło: MWMEDIA
Agata i Piotr Rubikowie w ostatnim wywiadzie opowiedzieli o swojej przeprowadzce do Ameryki. W trakcie wywiadu zdradzili, że wybrali już szkoły dla swoich pociech. Żona kompozytora nie ukrywa również radości z faktu, iż jej profil na Instagramie po przeprowadzce stanie się bardziej interesujący.

Agata i Piotr Rubikowie to jedno z najbardziej znanych małżeństw w polskim show-biznesie. Zakochani są rodzicami dwóch córek. Para często dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, publikując zabawne zdjęcia i filmy z rodzinnych chwil. Ostatnio Agata i Piotr Rubikowie wyjawili, że zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

See Bloggers. Agata i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
Źródło: TVN

Agata i Piotr Rubikowie wyznali, kiedy przeprowadzają się do USA

Agata i Piotr Rubikowie od co najmniej kilku miesięcy nosili się z myślami o przeprowadzce do USA, a konkretnie na słoneczną Florydę. W końcu ostatecznie podjęli wspomnianą decyzję. O nowym życiu za oceanem opowiedzieli w jednym z najnowszych wydań "Dzień Dobry TVN". Gwiazdorska para w rozmowie z Mateuszem Hładkim nie ukrywała swojego entuzjazmu w związku z faktem przeprowadzki.

Znane małżeństwo jest zgodne, że zmiana miejsca zamieszkania będzie świetną okazją do przeżycia nowych doświadczeń. Agata i Piotr Rubikowie pełną przeprowadzkę zapowiedzieli na lipiec tego roku. W trakcie wywiadu zdradzili także, że wybrali już szkoły dla swoich pociech. Rok szkolny w miejscu, gdzie rodzina się przeprowadza, zaczyna się w połowie sierpnia, więc nie powinno być problemu z tym, aby ich córki mogły zacząć edukację od pierwszego dnia po wakacjach.

Agata i Piotr Rubikowie zapowiedzieli jednak, że będą wracać do Polski. Jest to związane z zobowiązaniami koncertowymi kompozytora. Przy okazji żona muzyka nie kryła entuzjazmu, że jej profil na Instagramie po przeprowadzce stanie się bardziej interesujący. Słoneczna aura z pewnością będzie sprzyjała upamiętnianiu rodzinnych chwil.

Agata i Piotr Rubikowie kupili psu obrożę od Prady
Agata i Piotr Rubikowie kupili psu obrożę od Prady
Agata i Piotr Rubikowie kupili psu obrożę od Prady
Źródło: MWMEDIA
Agata Rubik narzeka na brak sprzątaczki

Agata Rubik w ostatnim czasie często dzieli się z fanami informacjami dotyczącymi przeprowadzki swojej rodziny do Stanów Zjednoczonych. Żona kompozytora wraz z bliskimi coraz więcej czasu spędza w Miami, które zaczynają traktować jak swoje nowe miejsce na świecie. Przy okazji znane małżeństwo załatwia na miejscu również formalności, które pozwolą im w lipcu tego roku osiedlić się za oceanem na stałe.

Rubikowie, mieszkając w Polsce, korzystali z pomocy gosposi, odpowiedzialnej za domowe obowiązki. Jednak ze względu na ich przeprowadzkę zdecydowali się z niej zrezygnować. W związku z powyższym, po powrocie do Polski, Agata Rubik musiała sama zająć się praniem, prasowaniem i sprzątaniem. Podczas niedawnej relacji na Instagramie opowiedziała o tym fakcie swoim fanom.

"Najgorsze jest to, że od jutra czeka mnie pranie prasowanie i sprzątanie. Wspominałam wam, że już od miesiąca nie mam żadnej pomocy domowej"- zdardziła Agata Rubik.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości