Agata Młynarska o największym zawodowym marzeniu. Wspomniała o hejcie [TYLKO U NAS]

Agata Młynarska
Agata Młynarska o największym zawodowym marzeniu i sprawdzonych sposobach na relaks
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agata Młynarska w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim sposobie na udany relaks po ciężkiej pracy, największym zawodowym marzeniu oraz komentarzach, z jakimi musiała sobie radzić po wystartowaniu programu "Konfrontacje Agaty". "Bardzo jestem wdzięczna moim bohaterkom, że zgodziły się dać twarz swoim poglądom" - powiedziała.

Agata Młynarska to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Gwiazda od lat jest związana ze stacjami TVN oraz TVN Style. W rozmowie z naszą reporterką gwiazda opowiedziała o swoich sprawdzonych sposobach na relaks. Zdradziła także, co jest jej największym zawodowym marzeniem. Przy okazji Agata Młynarska wspomniała także o hejcie, z którym nawet dziś, po tak wielu latach w branży, musi sobie wciąż radzić.

Agata Młynarska o swoich sposobach na pełen relaks

Z Agatą Młynarską mieliśmy okazję porozmawiać przy okazji startu platformy streamingowej Max. Gwiazda nie ukrywała, że uwielbia oglądać filmy oraz seriale, które może znaleźć w tym serwisie.

- Między innymi Max, czyli to wszystko, co zawiera w sobie dobrą rozrywkę, fajne filmy, fajne seriale, w ogóle filmy najwyższych lotów, gigantyczna biblioteka filmów, do której można się zanurzyć i po prostu odpłynąć, więc to na pewno jest świetny pomysł na relaks. Uwielbiam w ogóle oglądać filmy i seriale — powiedziała.

W dalszej części rozmowy Agata Młynarska zdradziła, że kocha także książki i czyta ich bardzo dużo. Mimo wszystko czasami jednak pozwala sobie na chwile błogiego nic nierobienia.

Uwielbiam też nic nie robić, czyli po prostu patrzeć przed siebie na piękne, zielone drzewa, na przyrodę. To jest fantastyczna regeneracja. Uwielbiam też słuchać dobrej muzyki. Myślę, że robię dokładnie to samo, co większość ludzi na świecie. 
- podkreśliła Agata Młynarska.

Agata Młynarska o największym zawodowym marzeniu

Agata Młynarska jest w polskim show-biznesie praktycznie od urodzenia. Córka Wojciecha Młynarskiego wychowywała się w blasku fleszy, a potem w dorosłym życiu wybrała ścieżkę kariery dziennikarskiej. Jej program "Konfrontacje Agaty" spotkał się z uwielbieniem widzów TVN Style. Mimo że gwiazda odniosła wielki sukces i ma ogromne grono fanów, to wciąż musi mierzyć się z bezpodstawnym hejtem.

- Przede wszystkim jest mi bardzo miło. Były też inne komentarze, "zdejmijcie program z anteny", ponieważ to jest program, a mówimy o "Konfrontacjach Agaty", który jest bardzo, jak sama nazwa wskazuje i tytuł, konfrontacyjny. Bardzo jestem wdzięczna moim bohaterkom, że zgodziły się dać twarz swoim poglądom. Te poglądy są czasami skrajne, czasami różne, ale uważam, że ważne jest to, żebyśmy my kobiety mogły się wzajemnie wysłuchać, lepiej poznać, a po drugiej stronie przed telewizorami wyciągnąć wnioski — mówiła Agata Młynarska.

Zapytana o największe zawodowe marzenie nie ukrywała, że chciałaby kontynuować swoją misję i dalej móc spełniać się jako dziennikarka i autorka programów telewizyjnych.

- Więc moim największym zawodowym marzeniem jest, żeby dalej móc brać udział w tej dyskusji kobiet, żeby móc robić fajne programy dedykowane mądrym widzom, a takich właśnie, mam nadzieję, mamy w TVN Style. Widzom, którzy umieją krytycznie oceniać, którzy nie hejtują, ale którzy dają fajne uwagi, którzy też są wierni, lojalni, więc myślę, że to są takie najważniejsze zawodowe marzenia, które może mieć każda osoba, która jest autorką programu — zakończyła.

Agata Młynarska
Agata Młynarska wspomina telewizyjne wpadki. Które projekty były dla niej szczególnie ważne?
Agata Młynarska
Źródło: Andras Szilagyi/MWmedia.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości