Agata Młynarska pierwszy raz zmaga się z covidem. "Przyszedł nagle, zwalił mnie z nóg"

Agata Młynarska
Agata Młynarska
Źródło: MWMEDIA
Agata Młynarska podzieliła się z fanami złą wiadomością. Dziennikarka zmaga się z chorobą. Po raz pierwszy zachorowała na COVID-19. Niestety boleśnie odczuła zarażeniem koronawirusem. Gwiazda poprosiła fanów o wsparcie w trudnym czasie.

Agata Młynarska dzieli się z fanami w mediach społecznościowych nie tylko życiem zawodowym, ale również prywatnym. Dziennikarka zmaga się z różnymi schorzeniami, o których informowała już fanów, ale tym razem jest jej naprawdę ciężko i prosi o porady.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. Chciałaby stworzyć z nimi wspólny projekt?
Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. Chciałaby stworzyć z nimi wspólny projekt?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata Młynarska pierwszy raz zachorowała na COVID-19

Agata Młynarska pokazała na Instagramie zdjęcie testu, który potwierdził, że ma koronawirusa. Jak się okazało, dziennikarka pierwszy raz zmaga się z COVID-19. Niestety wirus mocno podziałał na jej organizm. Gwiazda dodatkowo obciążona jest m.in. chorobą Leśniowskiego-Crohna, która atakuje układ pokarmowy.

"Przyszedł nagle, zwalił mnie z nóg. Na covid jestem chora po raz pierwszy. I tak długo przetrwałam, pewnie dzięki szczepionkom. Dla pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi na terapiach biologicznych jest niestety szczególnie niebezpieczny" - wyznała.

Dziennikarka poprosiła fanów, aby podzielili się z nią swoimi historiami związanymi z covidem. Chciała wiedzieć, ile trwała choroba u jej obserwatorów oraz jakie towarzyszyły im obajwy.

"W zeszłym tygodniu zaszczepiłam się na grypę. Przede mną, jak wyjdę z tego g…a jeszcze pneumokoki i herpes. Uważajcie na siebie! Covid jest teraz wszędzie. Zdrowie to najważniejszy skarb" - przekazała fanom.

Marzena Rogalska zareagowała na smutne wieści od koleżanki po fachu i poradziła jej, aby nawadniała się i odpoczywała.

Agata Młynarska świętowała urodziny brata

Kilka dni temu Agata Młynarska świętowała na Instagramie urodziny brata. Pokazała kilka zdjęć z prywatnej kolekcji. Jan Emil Młynarski skończył 44 lata. To najmłodsze dziecko Wojciech Młynarskiego i aktorki Adrianny Godlewskiej. Pierwsza urodziła się właśnie Agata, następnie jej siostra Paulina Młynarska, a jako trzeci w 1979 roku przyszedł na świat ich brat.

"Byłam w pierwszej klasie liceum, jak się urodził. Jego wielka miłość to muzyka. Jazz. Warszawa. Tatry. Nade wszystko córki i żona. Wierny sobie i pamięci. Zbiera opowieści i opowiada o świecie, który odszedł. Dobra robota. Najlepszego bracie!" - napisała dziennikarka.

Jan Emil Młynarski to kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista, a także dziennikarz radiowy. Był związany z Trzecim Programem Polskiego Radia i Radiem Nowy Świat. Zajmuje się popularyzowaniem polskiej muzyki z lat 1918-1949. Jego żona również jest dziennikarką. Ma z nią dwie córki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości