Anna Wendzikowska na egzotycznych wakacjach. Takich widoków można pozazdrościć

Anna Wendzikowska przebywa na urlopie w egzotycznych krajach. Z rajskich Karaibów przeniosła się na Wyspy Zielonego Przylądka. Opublikowała post na Instagramie.
Anna Wendzikowska na egzotycznych wakacjach
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Anna Wendzikowska przebywa na urlopie w egzotycznych krajach. Dziennikarka chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji na swoim profilu na Instagramie. Takich krajobrazów i sylwetki można jej zazdrościć!

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" z rajskich Karaibów przeniosła się na Wyspy Zielonego Przylądka. Na Instagramie podzieliła się odważnym zdjęciem. Sporo zaryzykowała dla perfekcyjnego kadru. Ale było warto!

Anna Wendzikowska z córkami na Karaibach

Anna Wendzikowska uwielbia podróżować. Na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z dalekich wypraw. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" ma doskonałą figurę, którą śmiało eksponuje na zdjęciach. Niedawno wybrała się na Karaiby, skąd wrzucała mnóstwo zdjęć. Szczególną uwagę przykuły te ze słodkimi córeczkami. Ania Wendzikowska jest mamą małej Korneli, która przyszła na świat w 2015 roku i Antoniny urodzonej w 2017 roku.

"Śliczne, cudowne dziewczynki. Kornelia wyrasta na piękną dziewczynkę" - pisali fani pod zdjęciami.

"Piękne wspomnienia Pani im tworzy, nieważne jak dalekie są to podróże najważniejsze, że razem" - czytamy w komentarzach.

Anna Wendzikowska pozuje na basenie w stroju kąpielowym

Anna Wendzikowska po Karaibach postanowiła udać się na Wyspy Zielonego Przylądka. Wypoczywa w promieniach słońca na rajskich plażach. Jej konto na Instagramie zalały zdjęcia w stroju kąpielowym na tle lazurowej wody. Na jednej z fotografii widzimy brawurową pozę na nad krawędzi krystalicznie czystego basenu. Możemy podziwiać na niej nie tylko imponujące karaibskie widoki, ale też jej pięknie wyrzeźbioną sylwetkę.

"Jaka piękna modelka.", "Aniu, raj na ziemi, wyglądasz zjawiskowo!", "Zgrabnaś… A zdjęcie prześliczne, cudowne widoki." - komentowali internauci.

Jaki jest sekret jej zgrabnego ciała?

Zobacz wideo:

Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu
Małgorzata Ostrowska opowiedziała o dyskryminacji w zawodzie.
Źródło: serwis: Co za Tydzień

Tajemnica boskiego ciała Anny Wendzikowskiej

Gwiazda w jednym z postów na Instagramie opowiedziała o sekretach swojej sylwetki. Przyznała, że jest dumna ze swojego ciała, które zawdzięcza regularnym treningom. Ania Wendzikowska trenuje pole dance i chociaż zawsze była szczupła, to teraz może pochwalić się także piękną i zdrową muskulaturą.

"Podoba mi się to zdjęcie i wcale nie, dlatego że #infinitypool i #allblueeverything, ale dlatego, że jak patrzę na swoje ramiona, to widzę, ile pracy wykonałam nad swoim ciałem przez ostatni rok. Zawsze byłam chuda, ale nigdy nie miałam dobrej (lekko) umięśnionej sylwetki. Dopiero teraz, dzięki #poledance, w roku, w którym kończę 40 lat, mam formę życia i tak sobie myślę: impossible is not a fact, it’s an opinion" - napisała na Instagramie.

Ania Wendzikowska praktykuje też jogę, czym chwali się na swoim profilu.

"Dla mnie joga i medytacja stały się podstawą życia w harmonii ze sobą i ze Światem.. przyniosły spokój, poczucie połączenia, poczucie sensu i szczęście.. krok po kroku nauczyłam się być w tu i teraz.. to wydaje się banalne, ale jest bardzo trudne.. wymaga ćwiczenia, ktoś ostatnio pięknie powiedział: to się nazywa yoga practice i meditation practice nie bez powodu.. trzeba praktykować, ćwiczyć, żeby się w tym doskonalić ale warto" - stwierdziła pod jednym z postów.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości