Agnieszka Chylińska znów eksperymentuje z wizerunkiem. Nowa fryzura zachwyciła fanów

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to polska piosenkarka, która słynie nie tylko z wyjątkowego talentu muzycznego, ale również ze swojego oryginalnego i niebanalnego stylu. Artystka nie boi się eksperymentować z wizerunkiem i często decyduje się na odważne i czasem ryzykowne metamorfozy. Tym razem postawiła na zdecydowane odświeżenie fryzury.

Agnieszka Chylińska to artystka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już niemal pół miliona osób, dzieli się z fanami swoim codziennym życiem, ale też pokazuje kulisy swojej pracy artystycznej. Ostatnio piosenkarka zaskoczyła swoich fanów kolejną metamorfozą, tym razem związaną z fryzurą.

Dalszy ciąg tekstu pod materiałem wideo.

Agnieszka Chylińska o nowej płycie, macierzyństwie i swojej przemianie Źródło: Co Za Tydzień

Agnieszka Chylińska zachwyciła nową fryzurą

W Filharmonii Częstochowskiej Agnieszka Chylińska pojawiła się z zupełnie nową fryzurą, która zwróciła uwagę wszystkich obecnych na sali. Artystka zdecydowała się na grzywkę i rozjaśnienie włosów, co sprawiło, że wyglądała jeszcze młodziej i świeżo.

Zmiana fryzury Agnieszki Chylińskiej spotkała się z entuzjastycznym odbiorem fanów, którzy nie szczędzili pochwał pod adresem artystki. Na profilu piosenkarki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani gratulowali jej odwagi i chwalili nowy wygląd.

"Wyjątkowa kobieta, wspaniała fryzura" - zachwyca się jedna z obserwujących. To nie pierwsza metamorfoza Agnieszki Chylińskiej, która spotkała się z dużym zainteresowaniem mediów i fanów. Artystka od lat eksperymentuje z wizerunkiem i chętnie decyduje się na odważne zmiany. Niektóre z jej wcześniejszych przemian, takie jak różowe włosy czy mocny makijaż, zrobiły ogromne wrażenie na fanach i stały się ikonicznymi elementami jej wizerunku.

Agnieszka Chylińska - jak zmieniała się na przestrzeni lat

Od samego początku swojej kariery Agnieszka Chylińska zaskakuje swoich fanów kolejnymi stylizacjami i wizerunkami. Jej pierwszym dużym przebojem był singiel "Winna", który wydany został w 2003 roku. W teledysku do tej piosenki artystka pojawiała się w stroju, który składał się z koszuli w kratę, spódnicy z falbanami oraz kapelusza. Ta stylizacja, choć dziś może wydawać się nieco naiwna, była wówczas bardzo świeża i oryginalna.

Z czasem Agnieszka Chylińska coraz śmielej eksperymentowała z wizerunkiem. W swoich kolejnych albumach pojawiała się w strojach inspirowanych rockowym stylem, a także w bardziej męskich ubraniach i z cięciami włosów typu mohawk. W 2008 roku zasiadła w jury programu "Mam Talent", gdzie pokazała się w zupełnie nowym wizerunku — w niemal czarnych włosach za ramiona, prostą grzywką i mocnym makijażem, który wówczas był jej znakiem rozpoznawczym.

Agnieszka Chylińska, "Mam Talent"
Agnieszka Chylińska, "Mam Talent" Agnieszka Chylińska, "Mam Talent" Źródło: MWMEDIA

Kolejna metamorfoza Agnieszki Chylińskiej przyszła w 2016 roku, kiedy to artystka postanowiła przefarbować swoje włosy na truskawkowy blond. Ta zmiana zrobiła ogromne wrażenie na fanach, którzy z entuzjazmem przyjęli nowy wizerunek artystki.

Agnieszka Chylińska: "Mam Talent"
Agnieszka Chylińska: "Mam Talent" Agnieszka Chylińska: "Mam Talent" Źródło: MWMEDIA

W kolejnych latach Agnieszka Chylińska prezentowała się już w różnych odcieniach różu, a także w czerwonych, niebieskich i fioletowych włosach.

Agnieszka Chylińska: "Mam Talent"
Agnieszka Chylińska: "Mam Talent" Agnieszka Chylińska: "Mam Talent" Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Chylińska: "Mam Talent"
Agnieszka Chylińska: "Mam Talent" Agnieszka Chylińska: "Mam Talent" Źródło: MWMEDIA

Jednak tylko fryzury, ale również makijaż i stroje Agnieszki Chylińskiej zawsze wzbudzają duże emocje. Artystka często eksperymentuje z mocnymi kolorami, intensywnymi cieniami i błyskotkami. Na jej koncertach można zobaczyć nie tylko oryginalne stroje, ale również różnego rodzaju dodatki, takie jak okulary, kapelusze czy biżuteria.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości