Są silne, odważne i nieugięte. Jaki jest znak zodiaku tych gwiazd?

Autor:
Norbert
Żyła
Joanna Krupa, Beata Kozidrak, Anna Mucha

Byk jest znakiem zodiaku osób, które obchodzą urodziny między 20 kwietnia a 20 maja. Upór w dążeniu do wyznaczonego celu oraz wytrwałość w trzymaniu się własnych postanowień to tylko niektóre z wielu cech, jakie łączą osoby, którym patronuje Byk. Sprawdź, które gwiazdy są spod wspomnianego znaku zodiaku oraz przeczytaj, jakie są mocne strony ich osobowości.

Wierzy się, że osoby, którym patronuje Byk, podchodzą do życia w praktyczny sposób. Są realistami i daleko im do beztroskiego życia z głową w chmurach. Uchodzą za osoby mądre i stabilne. Zodiakalne Byki są dobrymi strategami, a każdą, nawet z pozoru mało istotną decyzję potrafią rozważać na milion różnych sposobów. Byki, mimo że są uparte oraz niezbyt skore do zmiany własnych postanowień, to pod pancerzem nieugiętości są bardzo czułe i wrażliwe. Osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, potrafią być też bardzo cierpliwe, a gdy wyczekany sukces wreszcie nadejdzie, to traktują go niczym trofeum.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein o wierze w duchy i zjawiskach paranormalnych
Julia von Stein o wierze w duchy i zjawiskach paranormalnych Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Dlaczego jej tata musi spać przy zapalonym świetle?

Anna Starmach, Bartosz Gelner, Zofia Zborowska-Wrona

Anna Starmach podczas tworzenia swoich bajecznie wyglądających wypieków wielokrotnie musiała wykazywać się olbrzymią cierpliwością. Czasem przecież musi minąć wiele godzin, zanim będzie dane cieszenie się smakowitym efektem swojej pracy. Jurorka programu TVN "Masterchef" jako urodzony Byk cierpliwość ma we krwi. W przypadku gotowania czy pieczenia ważne jest również dążenie do wyznaczonego celu i niezrażanie się, gdy ten nie spełni naszych oczekiwań. Podczas przygotowywania deserów z pewnością ważne jest też poczucie estetyki, bo przecież mówi się, że jemy również i wzrokiem. Na szczęście Annie Starmach jako zodiakalnemu Bykowi wyczucie piękna i wysublimowany gust nie są obce.

Bartosz Gelner oraz Zofia Zborowska-Wrona jako aktorzy często korzystają z cech, które również związane są ze wspomnianym znakiem zodiaku, jednak wiele osób o nich zapomina. Jak zostało już wspomniane, Byki, mimo iż często pragną być postrzegane jako silne i twarde, to pod swoim pancerzem są niezwykle wrażliwe i czułe. To właśnie te cechy pomagają Bartoszowi Gelnerowi i Zofii Zborowskiej-Wronie nadać granym przez siebie postaciom głębię oraz w pełni zrozumieć myśl, jaka przyświecała scenarzyście podczas ich pisania. W przypadku aktorów cierpliwość również jest niezwykle ważna, bo przecież na przełomową i ważną życiową rolę często można czekać latami.

Zarówno Annie Starmach, Bartoszowi Gelnerowi jak i Zofii Zborowskiej-Wronie z pewnością w życiu oraz pracy bardzo pomaga bycie strategiem i podejmowanie dobrze przemyślanych decyzji. Zodiakalne Byki muszą jednak uważać, aby nie odwlekać ich w nieskończoność w obawie przed popełnieniem błędu. Przecież czasem i te są nam w życiu potrzebne, by pewne rzeczy nam uświadomić lub czegoś nas nauczyć.

Anna Starmach, Bartosz Gelner, Zofia Zborowska-Wrona
Znakiem zodiaku tych gwiazd jest Byk Anna Starmach, Bartosz Gelner, Zofia Zborowska-Wrona Źródło: MWMEDIA

Joanna Krupa, Beata Kozidrak, Anna Mucha

Joanna Krupa jako wzięta modelka, a także jurorka i prowadząca program TVN "Top Model" musi twardo stąpać po ziemi, aby umieć wyznaczać granice i być oparciem dla uczestników show. To także są cechy, jakie można wiązać z zodiakalnymi Bykami. Gwiazda słynie ze swojego ogromnego serca i ponadprzeciętnej wrażliwości na krzywdę innych, zwłaszcza tych, co o swoim cierpieniu powiedzieć nie mogą. Modelka wielokrotnie działała na rzecz zwierząt, a upór i determinacja nie dawały nikomu zbić jej z obranego celu. Joanna Krupa, będąc urodzonym strategiem doskonale umie łączyć ze sobą życie w dwóch tak bardzo oddalonych od siebie państwach. Przypomnijmy, że modelka mieszka jednocześnie w Ameryce i Polsce.

Beatę Kozidrak oraz Annę Muchę jako urodzone artystki także cechuje upartość w dążeniu do upragnionego celu. Nawet gdy ten musi być okupiony naprawdę ciężką i mozolną pracą. Obie panie zaczęły swoje kariery w bardzo młodym wieku, a mimo to potrafiły dopasować się do twardych rządzących artystycznym światem zasad. Obie również w swojej pracy muszą wykazywać się asertywnością, co pewnie nie jest dla nich łatwe, jednak doskonale zdają sobie sprawę z tego, że tylko wyznaczanie wyraźnych granic może zapobiec wejściu sobie na głowę. W asertywności także pomaga Byk.

Zodiakalne Byki są również rewelacyjnymi osobami do prowadzenia interesów, ponieważ ich wrodzona czujność często ochrania je przed popełnieniem błędów czy lekkomyślnymi zachowaniami. Zarówno Beata Kozidrak, jak i Anna Mucha w jakimś momencie swojej kariery musiały same zadbać o własne interesy. Rozsądek, jakim cechują się osoby spod znaku Byka, pewnie nieraz uchronił je przed podjęciem błędnej decyzji.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / Getty Images

Pozostałe wiadomości